O firmie 3

O Ośrodku Szkoleniowym Omega w Zabrzu

OSZ Omega OSZ Omega to firma szkoleniowa istniejąca na rynku już od 1999 roku. Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego podlegających UDT (m.in. wózków widłowych, suwnic, podnośników, dźwigów HDS, żurawi warsztatowych, wind i wielu innych), kursy z zakresu F-gazów oraz obsługi, napełniania zbiorników ciśnieniowych, butli, kursy energetyczne (elektryczne, gazowe, cieplne) - SEP, kursy spawalnicze i kursy BHP + ppoż wraz z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Umożliwiamy również zdobycie uprawnień sepowskich – nasze szkolenia energetyczne zapewniają niemal 100% zdawalność egzaminów. Jeśli jednak nie uda Ci się ukończyć kursu z pozytywnym wynikiem egzaminacyjnym, gwarantujemy zwrot kosztów.

Nieustannie podążamy za dynamicznym rozwojem rynku pracy i związaną z tym koniecznością ciągłego podwyższania i aktualizowania kwalifikacji. Klientom indywidualnym umożliwiamy zdobycie nowego zawodu. Oferta naszych kursów poszerza się z roku na rok, a dzięki współpracy z agencjami pracy i firmami – od razu po zakończeniu szkolenia część naszych kursantów może podjąć pracę.

W ofercie dla firm proponujemy kompleksową obsługę BHP. Zapewniamy opracowanie pełnej dokumentacji stanowisk pracy zgodnie z aktualnym stanem prawnym, kontrole w zakresie bezpieczeństwa w Państwa firmie, a także przeprowadzenie wszystkich szkoleń BHP bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Oferta

Certyfikaty i akredytacje

OSZ Omega Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega posiada wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia na przeprowadzanie kursów oraz wydawanie zaświadczeń o ich ukończeniu. Uprawnienia mogą być wydawane bezterminowo bądź czasowo, zależnie od wybranego kursu. Wszystkie są honorowane na terytorium Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym czyli dodatkowo w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie obowiązuje dyrektywa 2005/36/WE z dnia 7 września 2005 r. w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych. Na mocy tej dyrektywy w wymienionych wyżej krajach powinny zostać wprowadzone przepisy umożliwiające uznanie kwalifikacji zawodowych nabytych w innych krajach z tej grupy.

Kursy z ofertą pracy

OSZ Omega od lat współpracuje z kilkoma sprawdzonymi agencjami pracy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kursantom zatrudnienie bezpośrednio po przebytym kursie. Do naszych partnerów należą między innymi:

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. - Agencja Pracy z Katowic - zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Aktualnie poszukiwani są do pracy na terenie Niemiec operatorzy wózka jezdniowego. Wymagane: doświadczenie w pracy jako operator oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem: OSZ OMEGA, tel. 32 740 99 00, 668 070 070, e-mail: oszomega@oszomega.pl.

RANDSTAD - Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej z Gliwic - oferuje możliwość zatrudnienia między innymi na stanowiskach: pracownik magazynowy oraz pracownik produkcji na terenie Gliwic. Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt: tel. 32 784 78 31, e-mail: gliwice@randstad.pl.

EURO KADRA - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z Katowic. Firma od ponad 11 lat działa w sektorze usług wspomagających optymalizacje kosztów zatrudnienia. Oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia w zakładach produkcyjnych na terenie Śląska. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnych ofert pracy prosimy o bezpośredni kontakt: tel. 32 441 92 17 lub kom. 506 365 836, e-mail: r.fiszer@eurokadra.com.pl, www.eurokadra.com.

Rekomendacje i referencje

Od wielu lat szkolimy pracowników nie tylko śląskich przedsiębiorstw, ale firm z całej Polski. Zebraliśmy szereg pozytywnych opinii i referencji, a wiele z rozpoznawanych marek wystawiło nam rekomendacje, którymi niniejszym pragniemy się z Państwem podzielić.

Współpracowaliśmy między innymi z:

Ponadto przeprowadzaliśmy szkolenia i kursy dla: