4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

piła i kosa

Cena od: 300 zł

Operator pił, kos i elektronarzędzi

Operator urządzeń UDT

Posiadamy certyfikat UDT

Odtwórz wideo

Zobacz jak działamy

Terminarz

Operator pił

LokalizacjaMarzec 2024Kwiecień 2024Maj 2024Czerwiec 2024
Zabrze08 19 23 21 18
Bytom08 19 23 21 18
Katowice19 23 21 18
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Cena kursu pilarza: 300 zł*

* cena dotyczy 1 wybranego kursu

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje kurs pilarza to jest to jedyne 300 zł. Płatność gotówką w dniu rozpoczęcia szkolenia lub przelewem na podstawie faktury pro-forma przed realizacją usługi. Brak możliwości dokonania płatności kartą.

W cenie kursu pilarza:

  • Cena zawiera materiały szkoleniowe, zajęcia teoretyczne i praktyczne zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • Uprawnienia pilarza są bezterminowe oraz honorowane na terenie całej Unii Europejskiej

Kurs pilarza na śląsku:

Kurs obsługi piły lub kosy spalinowej potocznie zwany kursem pilarza- początkowym etapem szkolenia jest zapoznanie się z budową urządzenia. Następnie uczestnicy szkolenia zapoznawani są z zasadami poprawnej obsługi urządzenia oraz sposobami jej konserwacji. Ostatnim etapem części teoretycznej kursu jest zapoznanie się z obowiązującymi przepisami BHP. Dla grup zorganizowanych na terenie zakładu pracy istnieje także możliwość organizacji części praktycznej szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy uzyskują uprawnienia do bezpiecznej obsługi piły bądź kosy spalinowej, które ważne są bezterminowo. Jeżeli jesteś zainteresowany kursem pilarza i mieszkasz na ternie takich śląskich miast jak Katowice, Zabrze, Gliwice czy Bytom zapraszamy do kontaktu. Szkolenia realizujemy na Śląsku w różnych miastach.

Realizujemy również kurs wciągników i wciągarek czy operatora podestów ruchomych.

Jaki jest program kursów na piły i pilarki spalinowe?

Kursy obsługi piły lub kosy spalinowej odbywają się według analogicznego schematu. Pierwszym etapem szkolenia jest zapoznanie się z budową urządzenia, które będziesz używać. Następnie, nauczysz się jak poprawnie obsługiwać daną maszynę oraz poznasz sposoby jej konserwacji. Ostatnim etapem części teoretycznej kursu jest zapoznanie się z obowiązującymi przepisami BHP. Następnie przejdziesz szkolenie praktyczne, po ukończeniu którego podejdziesz do egzaminu końcowego. Po zdaniu egzaminu uzyskasz uprawnienia na obsługę piły bądź kosy spalinowej, które ważne są bezterminowo, są ponadto honorowane są na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej.

Kurs obsługi piły

Nasz kurs przygotuje Cię do uzyskania uprawnień, niezbędnych do obsługi pilarek mechanicznych (łańcuchowych). Podczas szkolenia nauczysz się ponadto, jak zadbać o ich bezawaryjną pracę, zgodną z obowiązującymi przepisami BHP. Umiejętności zdobyte podczas kursu przydadzą się wszystkim osobom, chcącym wykonywać prace porządkowe, takie jak przycinanie gałęzi czy wycinanie drzew i krzewów na terenach zielonych, rekreacyjnych, parkowych i na placach budowy. Szkolenie skierowane jest również do pracowników straży pożarnej oraz do kandydatów na strażaków.

Kurs obsługi kosy spalinowej

Kurs obsługi kosy pozwoli Ci zdobyć uprawnienia niezbędne do obsługi tego urządzenia, podczas niego nauczysz się obsługiwać kosę w bezawaryjny i bezpieczny sposób. Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą zawodowo zajmować się wykaszaniem traw, podkaszaniem trawników i terenów zielonych. Zdobyte na kursie umiejętności mogą być przydatne również dla pracowników straży pożarnej i kandydatów na strażaka.

Typy uprawnień na pilarza:

Po zakończonym kursie obsługi pilarki spalinowej i kosy spalinowej, możliwa jest praca z następującymi urządzeniami:

  • piły spalinowe
    Piła spalinowa
  • kosy spalinowe
    kosa spalinowa

Zdobycie uprawnień na kosy lub pilarki spalinowe wiąże się z możliwością wykonywania zawodu pilarza na terenie całej Polski i w krajach Unii Europejskiej.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które pomogą Ci na rynku pracy? Chciałbyś znaleźć zatrudnienie w straży pożarnej bądź zieleni miejskiej? Jeśli szukasz kursu obsługi kosy w Zabrzu lub chcesz zdobyć uprawnienia niezbędne do obsługi piły łańcuchowej, skorzystaj z oferty Ośrodka Szkoleniowego Omega.

Ośrodek Szkoleniowy Omega – potwierdzona jakość

Omega to gwarancja wysokiej jakości kształcenia – po ukończeniu naszego kursu, prawie 100% kursantów zdaje egzamin na uprawnienia. Nasz Ośrodek szkoleniowy w Zabrzu posiada wszelkie certyfikaty i akredytacje, niezbędne do przeprowadzania szkoleń i wydawania zaświadczeń o ich ukończeniu. Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne, pozytywne opinie i referencje, wystawione nam przez uznane marki, których pracowników mieliśmy przyjemność szkolić. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapisz się na nasz kurs, który pozwoli Ci zdobyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców. Zapraszamy na szkolenia osoby z Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Zabrza, Bielska-Białej, Tarnowskich Gór, Gliwic, Bytomia, Jaworzna, Radzionkowa, Tychów, Mysłowic, Rudy Śląskiej i innych miast Śląska.

1. Budowa urządzenia
2. Obsługa i konserwacja
3. Przepisy BHP
4. Zajęcia praktyczne

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.