Kurs spawacza - TIG, MIG, MAG, elektryczne i gazowe, kurs na tokarza
Kursy spawalnicze
Zapisz się
668 070 070
32 740 99 00
Oceń kurs:
Kurs nie został oceniony.

Kurs spawacza

Spawanie metodą 111, 311, TIG, MAG, PE

Cennik:

  • Podstawowy kurs wybraną metodą: 1250 zł
  • Egzamin: 190 zł 
  • Książeczka spawacza: 200 zł 
  • Kurs spawania elektrooporowego PE: 1600 zł 
  • Kurs spawania elektrooporowego PE z egzaminem UDT: 2100 zł 
  • Weryfikacja podstawowych uprawnień spawalniczych - 580 zł

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje, przebranżowić się? Wybierz kurs spawacza, prowadzony w Zabrzu w Ośrodku Szkoleniowym Omega. Nasze metody nauczania wyróżniają się wysoką skutecznością ? ponad 99% kursantów zdaje egzamin końcowy, upoważniający do otrzymania certyfikatu spawacza. Zapisz się na nasz kurs i zdobądź pożądane na rynku pracy kwalifikacje.

Jak wyglądają nasze kursy spawalnicze?

Każdy z naszych kursów na spawacza składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych, które zwieńczone są egzaminem. Oferujemy szereg kursów podstawowych, podczas których nauczysz się spawać jedną z poniższych metod:

111 - spawanie łukowe elektrodą otuloną; czas trwania kursu - 21 dni,

W naszym Ośrodku możesz ponadto przejść kurs elektrooporowego spawania tworzyw sztucznych (PE), trwający 2 dni. Po pozytywnym zdaniu egzaminu, otrzymasz książeczkę spawacza lub wpis w posiadanej już przez Ciebie książeczce, a także certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje wg normy europejskiej PN-EN 287

Korzyści z naszych kursów

Co zyskasz, kończąc którykolwiek z naszych kursów podstawowych? Przede wszystkim, nabędziesz praktyczne umiejętności, a także potwierdzające je dokumenty. Dzięki temu, uzyskasz poszukiwane przez pracodawców kwalifikacje. Jako spawacz znajdziesz zatrudnienie w praktycznie każdym sektorze przemysłu ? możesz pracować m.in. w warsztatach samochodowych, blacharskich czy ślusarskich, w szeroko pojętym budownictwie bądź w branży stoczniowej.

Warunki przyjęcia na kurs

By zostać uczestnikiem kursu spawacza, musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe. Ponadto, powinieneś dostarczyć nam orzeczenie lekarza medycyny pracy, potwierdzające, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania przez Ciebie zawodu spawacza. W pracy tej wymagana jest wysoka sprawność fizyczna, spawacz nie może ponadto cierpieć na astmę lub alergię, chorować na padaczkę bądź posiadać niepodlegającej korekcji wady wzroku.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega - gwarancja jakości kształcenia

Nasz Ośrodek gwarantuje najwyższą jakość kształcenia, co potwierdza prawie 100% zdawalność egzaminów, kończących kursy. Ponadto, posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Spawalnictwem, Środowiskiem oraz BHP oraz atesty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland i UDT, uprawniające nas do prowadzenia kursów i egzaminów na spawaczy i zgrzewaczy termoplastycznych tworzyw sztucznych.  Wydawane przez nas uprawnienia honorowane są na terytorium Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA).

Zapisz się Zadzwoń

Dlaczego warto wybrać kurs spawacza w OSZ Omega?