Operator pił, kos, elektronarzędzi
Zapisz się
668 070 070
32 740 99 00
Oceń kurs:
Kurs nie został oceniony.

Kurs obsługi piły, kosy

Szkolenie pilarzy, operatorów kos i elektronarzędzi

CENA:

od 250
Wybierz rodzaj kursu
  • Kurs operatora pił, kos, elektronarzędzi250
  • Cena zawiera materiały szkoleniowe, zajęcia teoretyczne i praktyczne zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • Uprawnienia są bezterminowe oraz honorowane na terenie całej Unii Europejskiej 
  • Przy zgłoszeniu na kurs grupy 3 i więcej osób - 200 zł/os.
Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które pomogą Ci na rynku pracy? Chciałbyś znaleźć zatrudnienie w straży pożarnej bądź zieleni miejskiej? Jeśli szukasz kursu obsługi kosy w Zabrzu lub chcesz zdobyć uprawnienia niezbędne do obsługi piły łańcuchowej, skorzystaj z oferty Ośrodka Szkoleniowego Omega.

Jaki jest program kursów?

Kursy obsługi piły lub kosy spalinowej odbywają się według analogicznego schematu. Pierwszym etapem szkolenia jest zapoznanie się z budową urządzenia, które będziesz używać. Następnie, nauczysz się jak poprawnie obsługiwać daną maszynę oraz poznasz sposoby jej konserwacji. Ostatnim etapem części teoretycznej kursu jest zapoznanie się z obowiązującymi przepisami BHP. Następnie przejdziesz szkolenie praktyczne, po ukończeniu którego podejdziesz do egzaminu końcowego. Po zdaniu egzaminu uzyskasz uprawnienia na obsługę piły bądź kosy spalinowej, które ważne są bezterminowo, są ponadto honorowane są na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej.

Kurs obsługi piły

Nasz kurs przygotuje Cię do uzyskania uprawnień, niezbędnych do obsługi pilarek mechanicznych (łańcuchowych). Podczas szkolenia nauczysz się ponadto, jak zadbać o ich bezawaryjną pracę, zgodną z obowiązującymi przepisami BHP. Umiejętności zdobyte podczas kursu przydadzą się wszystkim osobom, chcącym wykonywać prace porządkowe, takie jak przycinanie gałęzi czy wycinanie drzew i krzewów na terenach zielonych, rekreacyjnych, parkowych i na placach budowy. Szkolenie skierowane jest również do pracowników straży pożarnej oraz do kandydatów na strażaków.

Kurs obsługi kosy spalinowej

Kurs obsługi kosy pozwoli Ci zdobyć uprawnienia niezbędne do obsługi tego urządzenia, podczas niego nauczysz się obsługiwać kosę w bezawaryjny i bezpieczny sposób. Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą zawodowo zajmować się wykaszaniem traw, podkaszaniem trawników i terenów zielonych. Zdobyte na kursie umiejętności mogą być przydatne również dla pracowników straży pożarnej i kandydatów na strażaka. 

Ośrodek Szkoleniowy Omega - potwierdzona jakość

Omega to gwarancja wysokiej jakości kształcenia - po ukończeniu naszego kursu, prawie 100% kursantów zdaje egzamin na uprawnienia. Nasz Ośrodek szkoleniowy w Zabrzu posiada wszelkie certyfikaty i akredytacje, niezbędne do przeprowadzania szkoleń i wydawania zaświadczeń o ich ukończeniu. Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne, pozytywne opinie i referencje, wystawione nam przez uznane marki, których pracowników mieliśmy przyjemność szkolić. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapisz się na nasz kurs, który pozwoli Ci zdobyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców.

1. Budowa urządzenia
2. Obsługa i konserwacja
3. Przepisy BHP
4. Zajęcia praktyczne