4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kursy bez szkoły średniej po gimnazjum i podstawówce

Brak średniego wykształcenia nie przekreśla Twoich szans na zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Realizując kursy zawodowe masz okazję zdobyć pracę w wielu gałęziach przemysłu bez szkoły średniej, wiele kursów nie wymaga również gimnazjum, a jedynym warunkiem jest posiadanie podstawowego wykształcenia oraz ukończone 18 lat. Wielu pracodawców w pierwszej kolejności zwraca uwagę na doświadczenie i uprawnienia wymagane do wykonywania konkretnego zawodu. Jeżeli masz fach w ręku, który został udokumentowany przez odpowiednie organy jak Urząd Dozoru Technicznego czy Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Twoje szanse na rynku pracy rosną.

Kursy bez szkoły średniej

Ośrodek Szkolenia Zawodowego zaprasza na swoje kursy również osoby bez szkoły średniej po gimnazjum i podstawówce. Gwarantujemy szeroką ofertę kursów w korzystnych cenach. Nasi kursanci nie mają problemów ze zdawaniem egzaminów i uzyskiwaniem certyfikatów. Sprawdźmy jakie kursy czekają na Ciebie, jeżeli zdecydujesz się wybrać naszą placówkę.

Kursy ŚSEP

Kursy ŚSEP to bardzo rozległe zagadnienie w skład, którego wchodzą kursy elektryczne G1, kursy ciepłownicze G2 oraz kursy Gazowe G2, wszystkie są związane z energią. Zakres uprawnień dla każdej grupy kursów jest różny i tak jak sama nazwa wskazuje G1 skupiają się na pracy z instalacjami i sieciami elektrycznymi; G2 to rodzaj kursów, w których pracujemy z kotłami parowymi, turbinami parowymi czy piecami przemysłowymi o mocy powyżej 50kW; G3 natomiast dotyczy urządzeń do produkcji paliw gazowych, turbin gazowych czy urządzeń do magazynowania paliw gazowych.

Wszystkie rodzaje kursów ŚSEP nie trwają długo i są relatywnie tanie, zwłaszcza jak weźmie się relację tego, ile wydajesz pieniędzy do tego, ile możesz zyskać. Są to kursy przyszłościowe, po których nie będziesz musiał się obawiać, że Twoje stanowisko pracy będzie likwidowane za sprawą maszyn albo nie będzie na nie zapotrzebowania.

W celu zdobycia uprawnień ŚSEP niezbędne jest zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego przed komisją. Nasi kursanci zdają w ponad 96% za pierwszym razem.

Kursy UDT

Drugim segmentem kursów, są kursy UDT czy przynależące do Urzędu Dozoru Technicznego i urządzeń, nad którymi ten organ sprawuje pieczę. Dokładny zakres działalności UDT został określony w ustawie podobnie jak rodzaje urządzeń, podlegających pod ten organ. W naszym ośrodku możesz realizować kursy UDT na: wciągarki i wciągniki, suwnice, żurawie, układnice, podesty ruchome, wózki widłowe i wiele innych.

Kursy UDT są również bardzo poszukiwane przez pracodawców. Jak zapewne się orientujesz osoba z uprawnieniami na wózek widłowy łatwiej dostanie prace, na każdym magazynie a dodatkowo może liczyć na lepszą pensję. Podobnie ma się sprawa z innymi certyfikatami.

Jak widzisz kursy bez szkoły średniej są wartościowe i można dzięki nim zyskać godną pracę, w której zarobki będą pozwalały na coś więcej niż od pierwszego do pierwszego. Im szybciej zaczniesz pracować na danym stanowisku i im szybciej będziesz zdobywał nowe kwalifikacje tym szybciej możesz liczyć na awans czy znalezienie lepiej płatnej pracy.

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.