4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 250 zł

Procedury​

Procedury F-Gazy, sprzęt

Posiadamy certyfikat UDT

Zobacz jak działamy

Specjalna oferta pomp ciepła, klimatyzatorów i układów chłodniczych oraz narzędzi f-gazowych dla naszych kursantów, rabat do – 45% dostępny w sklepie instalatora !

KLIKNIJ

Specjalna oferta pomp ciepła, klimatyzatorów i układów chłodniczych oraz narzędzi f-gazowych dla naszych kursantów, rabat do – 45% dostępny w sklepie instalatora!

KLIKNIJ

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Kurs Lutowania Twardego

Kurs lutowania twardego jest jednym ze szkoleń którego odbycie daje uczestnikom praktyczną wiedzę przydatną w pracy i życiu codziennym.
Szkolenie lutowania twardego skierowane jest do osób, które zajmują się pracami lutowniczymi zwłaszcza w miejscach gdzie wymagana jest wysoka jakość lutowania. Na szkolenie z lutowania zapraszamy również osoby, które dopiero planują poznać tajniki lutowania twardego stali i miedzi. Nauka lutowania z Omega to szybka i skuteczna metoda na zdobycie umiejętności lutowania twardego.

Warunki przyjęcia na kurs lutowania:

– wykształcenie co najmniej podstawowe

– ukończone 18 lat

– stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy spawacza potwierdzony orzeczeniem lekarza medycyny pracy

 

Kurs lutowania twardego cena 790 zł

Płatność gotówką w dniu rozpoczęcia szkolenia lutowania lub przelewem na podstawie faktury pro-forma przed realizacją usługi. Brak możliwości dokonania płatności kartą.

W cenie kursu lutowania :

– zajęcia teoretyczne (wykład)

– zajęcia praktyczne (praca z urządzeniem)

– materiały szkoleniowe

– zimne i ciepłe napoje

Dodatkowo możliwość:

  • Duplikat zaświadczenia o ukończeniu kursu lutowania w języku angielskim/niemieckim – 65 zł / zaświadczenie
  • Chcesz uzyskać RABAT ? Dla grupy 3 os. lub więcej mamy specjalne promocje

Nauka lutowania w Omega

Nauka lutowania nie musi być trudna, jeżeli w szkoleniu prowadzą Cię doświadczone osoby. Decydując się na kurs lutowania w Omega wybierasz sprawdzony program nauczania, który zaznajomi Cię z zasadami BHP, teorią lutowania a następnie sprawdzi uzyskaną wiedzę w zajęciach praktycznych.

Zdobycie zaświadczenia o ukończeniu kursu lutowania zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy, ale również daje przydatną wiedzę, która niekoniecznie musi być związana z rozwojem zawodowym. Rozpocznij naukę lutowania twardego i zyskaj nowej umiejętności!

Dla kogo jest kurs lutowania?

Lutowanie wydaje się być w miarę prostą czynnością, ale tak jak to miejsce w wielu dziedzinach życia, czynność z pozoru łatwa wymaga zdobycia umiejętności, które pozwolą ją wykonywać na wysokim poziomie. Czynność lutowania przydaje się zarówno w życiu codziennym jak i przy ubieganiu się o pracę.  Kurs lutowania w Omega to idealna okazja na szybką naukę lutowania twardego i zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy. Nad nauką lutowania czuwa doświadczony instruktor, które przekazuje wiedzę w prosty i jasny sposób. Nasze kursy lutowania sprawdzą się idealnie dla osób chcących poznać zasady chemiczne i technologiczne lutowania, rodzaje spoiw wykorzystywanych w lutowaniu, zasady BHP czy odbyć ćwiczenia praktyczne z lutowania gazowego na stanowiskach produkcyjnych. Kurs realizujemy w takich miastach jak Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Mysłowice, Tychy, Sosnowiec, Gliwice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza czy Jaworzno.

 

Wśród naszych szkoleń znajdą Państwo również szkolenia oze, szkolenia dla spawaczy, kursy elektryczne i wiele innych, zapraszam do zapoznania się z ofertą.

1. Podstawy fizyki – chemiczne i technologiczne lutowania
2. Wymagane cechy konstrukcyjne połączeń lutowanych i zasady przygotowania części do łączenia (dopasowywanie i czystość części).
3. Lutowalność stali, miedzi i materiały dodatkowe do lutowania (rodzaje spoiw, sposób dozowania).
4. Badania jakości i własności połączeń lutowanych.
5. BHP przy lutowaniu.
6. Ćwiczenia praktyczne lutowania gazowego na stanowiskach produkcyjnych.

Podstawa prawna: § 27 Rozporządzenia MG z dn. 27 kwietnia 2000r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalniczych (Dz. U. Nr 40, poz. 470)

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.