4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 1 800 zł

Kurs spawania elektrycznego

Blachy i rury pachwinowo, doczołowo
met. 111, 114

Posiadamy certyfikat UDT

kurs spawania
Odtwórz wideo

Zobacz jak działamy

Zajęcia realizujemy również w godzinach popołudniowych!
Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Terminarz

Spawanie met. elektryczną

LokalizacjaKwiecień 2024Maj 2024
Zabrze29 06 13 20 27
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Czas trwania kursu to 21 dni.


Wszystkie kursy dla spawaczy składają się z zajęć praktycznych i teoretycznych zakończonych egzaminem. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu kursant otrzymuje książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki spawacza oraz certyfikat spawacza wg normy europejskiej PN-EN ISO 9606-1 .

Nasz ośrodek szkolenia, w którym prowadzone są zajęcia wpisany jest do rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy oraz Kuratorium Oświaty w zakresie prowadzenia działalności szkoleniowej.

Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, a także atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV SÜD i UDT do prowadzenia kursów i egzaminów spawaczy.

Warunki przyjęcia na kurs spawacza:

 • wykształcenie co najmniej podstawowe
 • ukończone 18 lat
 • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy spawacza potwierdzony orzeczeniem lekarza medycyny pracy
  • Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz. U. 2003, Nr 47, poz. 401) – Rozdział 16

 

 

  • Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 grudnia 2003 w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy produkcji i magazynowaniu gazów, napełnianiu zbiorników gazami oraz używaniu i magazynowaniu karbidu (Dz. U. 2004 nr 7 poz. 59)

 

 • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. 2010 nr 109 poz. 719)

FAQ – Kurs spawacza

 • Kto może uczestniczyć w kursie spawacza?
  Kurs spawacza jest przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką zawodu spawacza, bez względu na dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Zarówno osoby początkujące, jak i te z pewnym już doświadczeniem mogą wziąć udział w kursie. Wymagane jest zazwyczaj ukończenie odpowiedniego wieku oraz pełna sprawność fizyczna.
 • Jakie umiejętności można zdobyć podczas kursu spawacza?
  Podczas kursu spawacza uczestnicy zdobywają szereg praktycznych umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy w zawodzie. Należą do nich obsługa różnych typów spawarek, znajomość różnych technik spawania (np. MMA, TIG, MIG/MAG), czytanie rysunku technicznego oraz umiejętność pracy z różnymi rodzajami materiałów.
 • Jak długo trwa kurs spawacza?
  Czas trwania kursu spawacza może się różnić w zależności od programu szkoleniowego oraz intensywności zajęć. W większości przypadków kursy tego typu trwają od kilkanaście dni do kilku tygodni. Istnieją także kursy skondensowane, które mogą trwać krócej, ale obejmują intensywniejsze zajęcia.
 • Jakie są perspektywy zawodowe po ukończeniu kursu spawacza?
  Po ukończeniu kursu spawacza absolwenci mogą liczyć na szerokie możliwości zatrudnienia w różnych branżach przemysłowych. Spawacze są potrzebni w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym, budowlanym, a także w produkcji różnego rodzaju konstrukcji metalowych. Dobrze wykształceni spawacze mogą liczyć na stabilną pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.