4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

baza usług rozwojowych

Jednym z najpopularniejszych sposobów pozyskania środków na realizację szkoleń jest skorzystanie z systemu Bazy Usług Rozwojowych. O dofinansowanie mogą starać się mikro, małe a także średnie przedsiębiorstwa, jak również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dofinansowania obejmują przedsiębiorców ze wszystkich województw w Polsce z wyłączeniem pomorskiego a także mazowieckiego.

Dokumenty dotyczące pozyskania środków należy składać u operatora odpowiedzialnego za dany region w którym zarejestrowana jest działalność wnioskodawcy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak uzyskać wsparcie na usługi rozwojowe zarejestruj bezpłatnie firmę i pracowników w Bazie Usług Rozwojowych.

Nasze usługi w Bazie Usług Rozwojowych : KLIKNIJ TUTAJ 

Więcej informacji na stronie głównej Bazy Usług Rozwojowych

lub pod numerem telefonu : 883 883 526

 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.