4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Cena od: 1 900 zł

Kurs cięcia tlenowego

Posiadamy certyfikat UDT

kurs spawania
Odtwórz wideo

Zobacz jak działamy

Cennik kursów

Terminarz

Spawanie met. MAG

LokalizacjaLipiec 2024Sierpień 2024
Zabrze22 29 05 12 19 26
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Metoda MAG jest jedną z najczęściej stosowanych w spawalnictwie. Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia do spawania tą metodą, postaw na nasz kurs spawacza MAG, odbywający się w Zabrzu. Ośrodek Szkoleniowy Omega to gwarancja wysokiej skuteczności kształcenia – ponad 99% naszych kursantów zdaje końcowy egzamin certyfikujący. Zapisz się na nasz kurs i posiądź cenne z perspektywy pracodawcy umiejętności.

Dlaczego warto zdecydować się na metodę MAG?

Spawanie MAG jest wyjątkowo wszechstronne, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Metodą tą spawać można stal, aluminium, a także stopy niklu, miedzi, magnezu i tytanu. Jest ona szybka, wydajna i powoduje minimalne odkształcenia spawanego materiału. W przypadku spawania półautomatycznego MAG, jakość połączenia silnie uzależniona jest od zdolności manualnych spawacza. Z tego względu, jeśli chcesz zostać specjalistą w tej metodzie, zainwestuj w odpowiednie szkolenia.

Jak przebiega kurs spawacza MAG?

Nasz kurs na spawacza MAG trwa łącznie 19 dni, w trakcie których przejdziesz zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne. Podczas zajęć z teorii poznasz m.in.:

  • zasadę działania urządzeń spawalniczych,
  • zasady BHP w spawalnictwie.
  • jakie materiały dodatkowe wykorzystuje się w spawaniu,
  • metody przygotowania złączy do spawania,
  • charakterystykę spawania MAG i stosowanych w nim urządzeń.

Następnie czeka Cię szkolenie praktyczne ze spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG. Zwieńczeniem kursu jest egzamin, po którego zdaniu otrzymasz książeczkę spawacza (bądź wpis w posiadanej już przez Ciebie książeczce), a także certyfikat potwierdzający kwalifikacje wg normy europejskiej PN-EN ISO 9606-1.

Warunki przyjęcia na kurs spawacza MAG

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym kursie, musisz mieć ukończone 18 lat, a także posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe. Potrzebne Ci będzie również orzeczenie lekarza medycyny pracy, potwierdzające Twój dobry stan zdrowia. Głównymi przeciwwskazaniami do wykonywania pracy spawacza są alergie, astma, niepodlegające korekcji wady wzroku, padaczka i zaburzenia równowagi.

Omega – najwyższa jakość kształcenia

Ośrodek Szkoleniowy Omega zapewnia najwyższą jakość kształcenia, co potwierdza wysoka zdawalność egzaminów potwierdzających kwalifikacje spawacza. Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Spawalnictwem, Środowiskiem oraz BHP, a także atesty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland i UDT, które uprawniają nas do przeprowadzania kursów i egzaminów spawalniczych.Uprawnienia, które wydajemy, są respektowane na terytorium wszystkich krajów Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej, a także w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA).

    • Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz. U. 2003, Nr 47, poz. 401) – Rozdział 16

 

 

    • Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 grudnia 2003 w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy produkcji i magazynowaniu gazów, napełnianiu zbiorników gazami oraz używaniu i magazynowaniu karbidu (Dz. U. 2004 nr 7 poz. 59)

 

  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. 2010 nr 109 poz. 719)

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.