4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Cena od: 1500 zł

Operator koparki jednonaczyniowej

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Kurs na operatora koparki do 25 ton klasy III – zdobądź kwalifikacje i zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Kurs operatora koparki Klasy III

Zdobycie uprawnień na operatora koparki jest ważnym krokiem w rozwoju kariery zawodowej dla osób zainteresowanych pracą w branży budowlanej. Uzyskanie odpowiednich kwalifikacji pozwala na pracę na różnych stanowiskach w firmach budowlanych i na budowach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach kursu na operatora koparki, przeczytaj poniższe informację.

Jak zdobyć uprawnienia na operatora koparki?

Aby uprawnienia na operatora koparki należy ukończyć nasz kurs oraz przystąpić do egzaminu państwowego przed Komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat oraz książeczkę operatora uprawniającą do pracy w charakterze operatora koparki jednonaczyniowej klasy III o dopuszczalnej masie całkowitej 25 ton.

Jakie umiejętności zyskasz po kursie?

Na kursie operatora koparki nauczysz się organizować swoje stanowisko pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi osprzętem i narzędziami, pracować z maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i transporterami, wykonywać obsługę techniczną i proste regulacje oraz naprawy.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby przystąpić do kursu na koparkę?

Aby przystąpić do kursu koparki należy spełnić następujące warunki:

  • mieć ukończone 18 lat
  • wykształcenie podstawowe

Kto prowadzi kurs?

Wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, posiadający odpowiednie przygotowanie i wiedzę niezbędną do prowadzenia zajęć, uprawnienia pedagogiczne, wieloletnią praktykę dydaktyczną i zawodową oraz zezwolenie Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawskiego Instytutu Technologicznego na prowadzenie zajęć. Dodatkowo instruktorzy przekazują praktyczne umiejętności, które są kluczowe w pracy operatora maszyn budowlanych, a także dzielą się radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia.

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

Program szkolenia koparki jednonaczyniowej kl.1 dostępny jest tutaj : KLIK

Program szkolenia koparki jednonaczyniowej kl.3 dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

 

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK