4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

alt="kurs na koparki jednonaczyniowe cena "

Cena od: 1100 zł

Kurs operatora koparki jednonaczyniowej

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

Terminarz

Koparki jednonaczyniowe do 25t kl. III

LokalizacjaSierpień 2024Wrzesień 2024Październik 2024Listopad 2024Grudzień 2024
Zabrze05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Katowice05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Bytom05 12 02 09 07 14 04 12 02 09

Koparki jednonaczyniowe wszystkie kl. I

LokalizacjaSierpień 2024Wrzesień 2024Październik 2024Listopad 2024Grudzień 2024
Zabrze05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Katowice05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Bytom05 12 02 09 07 14 04 12 02 09

Koparki jednonaczyniowe wszystkie kl. I podwyższenie

LokalizacjaSierpień 2024Wrzesień 2024Październik 2024Listopad 2024Grudzień 2024
Zabrze05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Katowice05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Bytom05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Jak zostać operatorem koparki jednonaczyniowej klasy I? To proste, zapisz się na nasz kurs!

Najważniejszym krokiem do pracy jako operator koparki jednonaczyniowej klasy I jest zdobycie odpowiednich uprawnień. Dzięki naszemu kursowi zdobędziesz wszystkie niezbędne uprawnienia i umiejętności, które pozwolą Ci pracować na różnych stanowiskach w firmach budowlanych i na samych budowach.  

Uzyskanie odpowiednich kwalifikacji pozwala na pracę na różnych stanowiskach w firmach budowlanych i na budowach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach kursu na operatora koparki jednonaczyniowej klasy I przeczytaj poniższe informacje.  

Jak zdobyć uprawnienia na operatora na koparki jednonaczyniowej? 

Aby uzyskać uprawnienia na operatora koparki jednonaczyniowej klasy I należy ukończyć nasz kurs oraz zdać egzamin państwowy przed komisją Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Po  zdaniu egzaminu otrzymasz świadectwo oraz książeczkę operatora uprawniające do pracy w charakterze operatora wszystkich koparek jednonaczyniowych klasy I powyżej 25 ton. 

Jakie umiejętności zdobędziesz na kursie?  

Na naszym kursie nauczysz się organizować swoje miejsce pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach i z różnymi narzędziami, pracować z maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i operatorami, wykonywać obsługę techniczną i proste naprawy oraz przygotować dokumentację eksploatacyjną. Otrzymasz także świadectwo i książeczkę operatora uprawniającą do pracy w charakterze operatora  wszystkich koparek jednonaczyniowych. 

Jakie wymagania należy spełnić, aby zapisać się na nasz kurs? 

Aby przystąpić do kursu na operatora koparki jednonaczyniowej klasy I należy spełnić następujące warunki: 

 • mieć ukończone 18 lat, 
 • posiadać podstawowe wykształcenie.

Kto będzie Cię uczył? 

Nasi wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, którzy posiadają niezbędne przygotowanie i wiedzę  do prowadzenia zajęć oraz wieloletni staż dydaktyczny i doświadczenie  zawodowe, oraz akredytację do prowadzenia zajęć dydaktycznych wydanych przez  Centrum Egzaminowania Operatorów – Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawski Instytut Technologiczny.

Ponadto nasi instruktorzy przekazują praktyczne umiejętności, które są kluczowe w zawodzie operatora koparki jednonaczyniowej, a także dzielą się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś na kurs operatora koparki jednonaczyniowej klasy I w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OMEGA i rozpocznij swoją karierę  jako operator koparki jednonaczyniowej klasy I.

Kurs na operatora koparki do 25 ton klasy III – zdobądź kwalifikacje i zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Kurs operatora koparki Klasy III

Zdobycie uprawnień na operatora koparki jest ważnym krokiem w rozwoju kariery zawodowej dla osób zainteresowanych pracą w branży budowlanej. Uzyskanie odpowiednich kwalifikacji pozwala na pracę na różnych stanowiskach w firmach budowlanych i na budowach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach kursu na operatora koparki, przeczytaj poniższe informacje.

Jak zdobyć uprawnienia na operatora koparki?

Aby uprawnienia na operatora koparki należy ukończyć nasz kurs oraz przystąpić do egzaminu państwowego przed Komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat oraz książeczkę operatora uprawniającą do pracy w charakterze operatora koparki jednonaczyniowej klasy III o dopuszczalnej masie całkowitej 25 ton.

Jakie umiejętności zyskasz po kursie?

Na kursie operatora koparki nauczysz się organizować swoje stanowisko pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi osprzętem i narzędziami, pracować z maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i transporterami, wykonywać obsługę techniczną i proste regulacje oraz naprawy.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby przystąpić do kursu na koparkę?

Aby przystąpić do kursu koparki należy spełnić następujące warunki:

 • mieć ukończone 18 lat
 • wykształcenie podstawowe

Kto prowadzi kurs?

Wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, posiadający odpowiednie przygotowanie i wiedzę niezbędną do prowadzenia zajęć, uprawnienia pedagogiczne, wieloletnią praktykę dydaktyczną i zawodową oraz zezwolenie Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawskiego Instytutu Technologicznego na prowadzenie zajęć. Dodatkowo instruktorzy przekazują praktyczne umiejętności, które są kluczowe w pracy operatora maszyn budowlanych, a także dzielą się radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia.

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

Program szkolenia koparki jednonaczyniowej kl.1 dostępny jest tutaj : KLIK

Program szkolenia koparki jednonaczyniowej kl.3 dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

 

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

Kurs operatora koparki jednonaczyniowej – FAQ

 • Czy uprawnienia na koparki jednonaczyniowe przyznawane są bezterminowo?
  Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Książkę Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne. W przypadku uprawnień do obsługi ładowarki jednonaczyniowej, przyznawane są one na czas nieokreślony, co oznacza, że nie ma konieczności ich odnawiania w przyszłości. To zapewnia operatorom pewność i stabilność w posługiwaniu się tym rodzajem maszyn, umożliwiając skoncentrowanie się na efektywnej i bezpiecznej pracy.
 • Ile kosztują uprawnienia na koparkę?
  Ceny kursów są zróżnicowane w zależności od kategorii koparek jednonaczyniowych oraz poziomu kwalifikacji. Klasa III obejmuje koparki do 25 ton, klasa I obejmuje wszystkie koparki, a klasa I podwyższenie to kurs uzupełniający na wyższym poziomie kwalifikacji dla wszystkich rodzajów koparek jednonaczyniowych. Koparki jednonaczyniowe – do 25 ton – klasa III – Cena kursu: 1490 zł Koparki jednonaczyniowe – wszystkie – klasa I – Cena kursu: 2490 zł Koparki jednonaczyniowe – wszystkie – klasa I podwyższenie – Cena kursu: 1490 zł Do tej kwoty musimy doliczyć jeszcze opłatę za państwowy egzamin. Wysokość opłaty egzaminacyjnej jest stała i wynosi 250 zł.
 • Czy operator koparki musi mieć przy sobie dokumenty?
  Operatorzy koparek i innych maszyn budowlanych są zobowiązani do posiadania odpowiednich dokumentów przy sobie podczas pracy. Te dokumenty zazwyczaj potwierdzają kwalifikacje i uprawnienia operatora oraz mogą być wymagane przez przepisy bezpieczeństwa i przepisy prawa pracy. Typowe dokumenty, które operator koparki może być zobowiązany posiadać to:
  • Książka Operatora Maszyn Roboczych,
  • Świadectwo Kwalifikacyjne
  • Dokumenty tożsamości,
  • Dokumenty dotyczące maszyny:
 • Czy można pracować na koparce bez uprawnień?
  Obsługa koparki bez odpowiednich uprawnień nie tylko niesie ze sobą ryzyko kar finansowych, ale także może prowadzić do poważnych konsekwencji zawodowych, włączając utratę zatrudnienia. W celu uniknięcia tych negatywnych skutków zawsze zaleca się uzyskanie uprawnień poprzez ukończenie kursów i szkoleń na obsługę koparek.

Sprawdź opinie o kursach OSZ Omega

Piotr Jarosz
Piotr Jarosz
19:39 18 Jul 24
Brałem udział w czterech kursach prowadzonych przez ośrodek Omega i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Zawsze... fachowe podejście, świetnie przygotowane materiały dydaktyczne, a prowadzący Patryk zawsze służy pomocą i stara się przekazać wiedzę jak najlepiej potrafi.100% zadowolenia !czytaj więcej
Jarosław Lewandowski
Jarosław Lewandowski
09:31 18 Jul 24