4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

CENNIK PROMOCYJNY BLACK FRIDAY

Cena od: 1400 zł

Kurs operatora koparko ładowarek klasy 3

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

Terminarz

Koparkoładowarki wszystkie - kl. III

LokalizacjaSierpień 2024Wrzesień 2024Październik 2024Listopad 2024Grudzień 2024
Zabrze05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Katowice05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Bytom05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Zdobądź uprawnienia na obsługę koparkoładowarki III klasy i rozwijaj swoją karierę zawodową!

 

Kurs operatora koparkoładowarki Klasy III

Uprawnienie na koparkoładowarkę klasy III otwiera wiele możliwości na rynku pracy, gdyż pozwala na pracę w charakterze operatora różnorodnych maszyn budowlanych. Jeśli chcesz skorzystać z takich możliwości, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie na operatora koparkoładowarki?

Kurs operatora koparkoładowarki to szkolenie, które pomoże Ci zdobyć odpowiednie kwalifikacje do pracy na tym stanowisku.

Dlaczego warto to zrobić?

Głównie dlatego, że pozwala na bezpieczne i wydajne użytkowanie maszyny. Operator koparkoładowarki musi wiedzieć jak prawidłowo użytkować sprzęt, jakie są zasady jego działania oraz jakie zagrożenia mogą pojawić się podczas użytkowania tej maszyny. Te informacje można uzyskać dzięki naszemu szkoleniu na operatora koparkoładowarki klasy III. Więcej o tym, dlaczego warto wziąć udział w tym kursie, dowiesz się już za chwilę. Dodatkowo kurs na koparkoładowarkę to inwestycja w przyszłość.

Po ukończeniu tego kursu możesz liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze, zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w branży budowlanej. Wielu pracodawców poszukuje fachowców, którzy posiadają kwalifikacje i potrafią skutecznie obsługiwać koparkoładowarkę. Jak również posiadanie takich uprawnień pozwala na zwiększenie dochodów.

Jak zdobyć pozwolenie na operatora koparkoładowarki III klasy?

Po ukończeniu kursu na operatora koparkoładowarki należy zdać egzamin państwowy przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Tylko pozytywny wynik z egzaminu daje certyfikat potwierdzający umiejętności i kompetencje oraz książeczkę operatora.

Z jakich maszyn możesz korzystać po ukończeniu tego kursu?

Dzięki uprawnieniom na operatora koparkoładowarki III klasy możesz pracować jako operator innych maszyn budowlanych, takich jak: przeładowarki, koparki jednonaczyniowe do 4 ton (minikoparki) oraz ładowarki jednonaczyniowe do 8 ton.

Jak długo ważne są uprawnienia operatora koparkoładowarki?

Uprawnienia na operatora koparkoładowarki wydawane są jednorazowo i ważne bezterminowo. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoją karierę zawodową i pracować w branży budowlanej przez wiele lat.

Czego nauczysz się na kursie?

Podczas tego szkolenia nauczysz się organizować swoje miejsce pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi akcesoriami i narzędziami. Uczysz się także samodzielnej pracy z maszyną oraz we współpracy z innymi maszynami i transporterami, wykonywania obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw, jak również sporządzania dokumentacji eksploatacyjnej.

Obsługa koparkoładowarki wiąże się z wieloma potencjalnymi zagrożeniami zarówno dla operatora, jak i osób znajdujących się w pobliżu, dlatego ważne jest uczestnictwo w tym szkoleniu. Niespodziewanie można stracić kontrolę nad maszyną, istnieje ryzyko przygniecenia i upadku, dlatego należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa poznanych na kursie. Należy również regularnie sprawdzać maszynę, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać przyjętym na kurs operatora koparkoładowarki?

Aby zapisać się na kurs na koparki należy mieć ukończone 18 lat i posiadać wykształcenie minimum podstawowe.

Kto będzie cię uczył?

Wykładowcy i trenerzy zajęć praktycznych, którzy posiadają niezbędne przygotowanie i wiedzę do utrzymania wiedzy, kwalifikacje pedagogiczne, kilkuletni staż dydaktyczny i doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć z Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn – Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawski Instytut Technologiczny. To wykwalifikowani eksperci, którzy przygotują Cię do pracy jako operatora koparkoładowarki. Będziesz miał okazję zdobyć informacje na temat użytkowania, konserwacji i naprawy maszyn budowlanych oraz nauczyć się prowadzić dokumentację techniczną. Dodatkowo instruktorzy przekazują praktyczne umiejętności, które są kluczowe w pracy operatora maszyn budowlanych, a także dzielą się radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia.

Zdobywając odpowiednie kwalifikacje, możesz mieć pewność, że znajdziesz atrakcyjną pracę w branży budowlanej i zwiększysz swoje dochody. Warto podkreślić, że kurs na operatora koparkoładowarki zapewni Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, aby bezpiecznie i efektywnie pracować na tym stanowisku.

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

Program szkolenia koparkoładowarki dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologizny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

 

 

 

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

Kurs Operatora Koparko-ładowarki Klasy 3 – FAQ

 • Czym jest Kurs Operatora Koparko-ładowarki Klasy 3 i jakie umiejętności można zdobyć?
  Kurs Operatora Koparko-ładowarki Klasy 3 to specjalistyczne szkolenie, które przygotowuje uczestników do bezpiecznego i efektywnego obsługiwania koparek-ładowarek. Uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu technicznych aspektów maszyny, zasad bezpieczeństwa oraz praktycznych umiejętności obsługi. Kurs ten pozwala na uzyskanie niezbędnych kwalifikacji do pracy w branży budowlanej.
 • Jak przebiega egzamin końcowy i jakie są kryteria zdania kursu?
  Egzamin końcowy kursu składa się z części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczestnicy muszą wykazać się wiedzą z zakresu technicznych aspektów koparek-ładowarek oraz zasad bezpieczeństwa. Część praktyczna obejmuje symulowane sytuacje związane z obsługą maszyny w warunkach budowlanych.
 • Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat, który potwierdzi moje kwalifikacje jako operatora koparko-ładowarki Klasy 3?
  Tak, absolwenci kursu otrzymają certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji jako operator koparko-ładowarki Klasy 3. Jest to ważny dokument, który świadczy o posiadanych umiejętnościach i może być przydatny przy poszukiwaniu pracy.
 • Czy kurs obejmuje zagadnienia związane z konserwacją i naprawą koparek-ładowarek?
  Tak, program kursu zazwyczaj obejmuje podstawowe zagadnienia związane z konserwacją i prostymi naprawami maszyn. Uczestnicy zdobywają wiedzę dotyczącą dbałości o sprzęt, co jest istotne dla utrzymania jego sprawności.
 • Czy operatorzy koparek-ładowarek Klasy 3 są poszukiwani na rynku pracy?
  Tak, operatorzy posiadający kwalifikacje Klasy 3 są obecnie bardzo poszukiwani w branży budowlanej. Rosnące zapotrzebowanie na specjalistów do obsługi maszyn budowlanych sprawia, że absolwenci kursu mają dobre perspektywy zatrudnienia.
 • Czy po ukończeniu kursu będę gotowy do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia koparko-ładowarki w różnych warunkach terenowych?
  Tak, celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia koparko-ładowarki w różnych warunkach terenowych. Program szkolenia obejmuje praktyczne ćwiczenia, które umożliwiają zdobycie umiejętności potrzebnych do efektywnej pracy.

Sprawdź opinie o kursie operatora koparko ładowarki

Piotr Jarosz
Piotr Jarosz
19:39 18 Jul 24
Brałem udział w czterech kursach prowadzonych przez ośrodek Omega i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Zawsze... fachowe podejście, świetnie przygotowane materiały dydaktyczne, a prowadzący Patryk zawsze służy pomocą i stara się przekazać wiedzę jak najlepiej potrafi.100% zadowolenia !czytaj więcej
Jarosław Lewandowski
Jarosław Lewandowski
09:31 18 Jul 24
Bardzo profesjonalne podejście do nauczania, świetni wykładowcy z dużą wiedzą (Patryk pozdrawiam;). Po rozpoczęciu... kursu dostaje się materiały do nauki a z dogadaniem terminów szkoleń i egzaminów nie ma żadnego problemu. Oferta bardzo bogata i atrakcyjna cena za kursy. Szczerze polecamczytaj więcej
Wiktor Borawski
Wiktor Borawski
16:04 16 Jul 24
Serwis Klimy
Serwis Klimy
12:24 16 Jul 24
Szkolenie na Wilanowie OK. Polecam
Dariusz Trembecki
Dariusz Trembecki
12:21 16 Jul 24
Szkolenie przeprowadzone merytorycznie, bardzo dobre podejście do ludzi. Polecam
zz zz
zz zz
09:11 16 Jul 24
Szkolenie super
Andrzej Sowała
Andrzej Sowała
09:09 16 Jul 24
Super
Artur Chodowiec
Artur Chodowiec
09:05 16 Jul 24
WitamPolecam OSZ. Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalną obsługa.
Mateusz Rękawek
Mateusz Rękawek
11:28 15 Jul 24
Profesjonalne szkolenia, miła obsługa, wykładowcy profesjonalnie przygotowani.
Ania Lamla
Ania Lamla
11:58 11 Jul 24
Jan Kowalksi
Jan Kowalksi
10:47 11 Jul 24
Ok.
Kacper Sarek
Kacper Sarek
10:47 11 Jul 24
Wartościowy wykład, wiele pożytecznej wiedzy. Polecam ten ośrodek szkolenia.
Łukasz Langer
Łukasz Langer
10:36 11 Jul 24
sebastian sebastian
sebastian sebastian
16:28 09 Jul 24
Byłem na szkoleniu F gazowym. Bardzo dobre szkolenie- fachowe konkretne szkolenie. Polecam
Sebastian Manicki
Sebastian Manicki
16:18 09 Jul 24
Jakub Kuk
Jakub Kuk
16:16 09 Jul 24
Bardzo duża wiedza przeprowadzających szkolenia, miła atmosfera. Na pewno będę korzystał z usług w przyszłości
Boguslaw Twardowski
Boguslaw Twardowski
16:05 09 Jul 24
Super szkolenie.Polecam
BUDOTOM Pompy Ciepła
BUDOTOM Pompy Ciepła
16:03 09 Jul 24
Justyna Kwiatkowska
Justyna Kwiatkowska
16:56 08 Jul 24
Byłem na szkoleniu pomy ciepła ,klimatyzacji i f-gazy wystko było świetnie ułożone i dopracowane pozdrawiam serdecznie... całą Omegeczytaj więcej
Rafał Kozłowski
Rafał Kozłowski
16:45 08 Jul 24
Szkolenie F-gaz u Pana Jarka super, konkretny Pan z dużą wiedzą.
Łukasz Stala
Łukasz Stala
17:20 02 Jul 24
Super szkolenie, polecam😀
Bartłomiej Kamuda
Bartłomiej Kamuda
17:20 02 Jul 24
Sebastian Ślęczka
Sebastian Ślęczka
17:18 02 Jul 24
10/10
kazek ch
kazek ch
17:17 02 Jul 24
Krystian Lorenc
Krystian Lorenc
17:11 02 Jul 24
Filip S
Filip S
18:10 24 Jun 24
Odbywałem tutaj szkolenie z F-gazów i muszę powiedzieć, że zarówno merytoryka jak i przebieg szkolenia oraz... profesjonalizm prowadzących są na najwyższym poziomie. Dość powiedzieć że dzięki szkoleniu udało mi się zdać egzaminy, mimo że należę do ludzi opornych na wiedzę :DGorąco polecam.czytaj więcej
Mateusz S.
Mateusz S.
08:43 28 May 24