4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Serwisant klimatyzacji - szkolenie

Szukasz szkolenia dla przyszłego serwisanta klimatyzacji? Ośrodek Szkoleń Zawodowych Omega posiada akredytację UDT a jego wykładowcy to wieloletni specjaliści w branży. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu w przygotowaniu setek kursantów i jednemu z najwyższych współczynników zdawalności!

Szkolenie klimatyzacja - serwis

Szkolenie dla serwisanta klimatyzacji obejmuje następujące bloki tematyczne:

  • montaż i demontaż urządzenia,
  • odzysk czynnika chłodniczego,
  • próżnowanie instalacji,
  • regulacja układu,
  • poprawność działania instalacji – pomiary ciśnienia i temperatury,
  • najczęstsze problemy,
  • przyczyny awarii.

Szkolenie z serwisu klimatyzacji

Szkolenie na serwisanta klimatyzacji dedykowane jest zarówno początkującym, jak i osobom posiadającym doświadczenie w serwisowaniu innych urządzeń chłodniczych. Podczas kursu uczestnicy zdobędą kompletną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego, wynikające wprost z nowelizacji ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2012 r. poz. 1059 – j.t.) oraz Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 25 marca 2014 r. w sprawie warunków i trybu wydawania certyfikatów oraz akredytowania organizatorów szkoleń w zakresie odnawialnych źródeł energii (Dz.U. z 2014 r. poz 505).

Więcej informacji na temat innych szkoleń prowadzonych w naszym Ośrodku

znajdziesz w zakładce KURSY.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.