4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 999 zł

Szkolenie z automatyki budynkowej LOXONE- Inteligentnych domów

automatyzacja domów i budynków

Odtwórz wideo

Zobacz jak działamy

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Opis szkolenia

Automatyka budynkowa – szkolenia dla instalatorów 

Szkolenie z inteligentnej automatyki jest dedykowane dla każdego instalatora niezależnie czy zna już systemy inteligentnych domów czy dopiero będzie się ich uczył każdy dowie się jak zaplanować, zainstalować i skonfigurować inteligentne systemy.

Szkolenie podstawowe to świetny początek aby zdobyć fundamenty wiedzy w zakresie programowania i konfiguracji podstawowych funkcji automatyki zarówno w Smart Home jak i firmach – nie ma znaczenia jak dużych ponieważ systemy można rozbudowywać w nieskończoność.

Inteligentny dom, systemy i automatyzacja

Poznaj system automatyki inteligentnych domów i zostań ekspertem w dziedzinie zarządzania inteligentnych instalacji sterujących całym domem. Z nami w ciągu zaledwie dwóch dni szkolenia jesteś w stanie zapoznać się i skonfigurować automatykę do inteligentnych biur domów czy przedsiębiorstw dzięki nam twój przyszły klient zaoszczędź do 50% kosztów zarówno ogrzewania jak i chłodzenia co ze zmianami klimatu staje się główną przyczyną nagrzanych nadmiernie pomieszczeń. Dzięki naszemu Ośrodkowi twój klient będzie miał zoptymalizowany pod kątem zużycia energii dom szczególnie iż można za pomocą automatyki zintegrować podstawowe funkcje takie jak: efektywniejsze ogrzewanie pompą ciepła, klimatyzacji, chłodzenia pompą ciepła, zintegrowania tego z panelami fotowoltaicznymi oraz dodatkowych urządzeń oświetlenia, rolet, zacienienia, alarmów, czujek PPOŻ, systemów Audio, dostępów do pomieszczeń, sauną, basenem a to wszystko z powiadomieniami. Systemy automatyki działają na najwyższym poziomie w komputerze w telefonie a także w zegarku co stawia automatykę na naprawdę najwyższym poziomie.

Czym jest inteligentny dom? Smart Home 

Automatyka Smart Home to dom który zachowuje się jak my, myśli i zastanawia się w jaki sposób najefektowniej zarządzać naszymi funkcjami za pomocą sterowników. Daje nam opiekę adekwatnie do każdej pogody przez cały rok oraz naszego stylu życia którym możemy sterować z dowolnego miejsca na świecie. Prawdziwie inteligentny dom będzie się sam starał o zapewnieniu naszemu domowi komfortu oszczędności oraz co ważne bezpieczeństwa.


UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.