4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Kurs spawacza PE

Rurociągi z wodą/gazem

Posiadamy certyfikat UDT

kurs spawania
Odtwórz wideo

Zobacz jak działamy

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Płatność gotówką w dniu rozpoczęcia kursu spawania PE lub przelewem na podstawie faktury pro-forma przed realizacją usługi. Brak możliwości dokonania płatności kartą.

Czas trwania kursu to 3 dni.

Wszystkie kursy dla spawaczy składają się z zajęć praktycznych i teoretycznych zakończonych egzaminem.

Rurociągi z wodą – egzamin realizowany w ośrodku spawalniczym.
Rurociągi z gazem – niezbędny jest egzamin przed komisją UDT.

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu kursant otrzymuje certyfikat zgrzewacza wg normy europejskiej PN-EN 13067.

Nasz ośrodek szkolenia, w którym prowadzone są zajęcia wpisany jest do rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy oraz Kuratorium Oświaty w zakresie prowadzenia działalności szkoleniowej.

Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością a także atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV SÜD i UDT do prowadzenia kursów i egzaminów zgrzewaczy termoplastycznych tworzyw sztucznych. 

Warunki przyjęcia na kurs spawacza:

  • wykształcenie co najmniej podstawowe
  • ukończone 18 lat

W naszym ośrodku zrealizują Państwo również kurs spawania elektrycznegokurs spawania gazowegokurs spawania TIG oraz kurs spawania MAG.

Spawanie PE

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak spawać PE zapraszamy na nasze szkolenia. Po odbytym szkoleniu możesz przystąpić do egzaminu UDT, po którego zdaniu otrzymasz certyfikat. Dzięki uprawnieniom będziesz miał ułatwioną drogę do zdobycia pracy w zawodzie. Pracodawcy poszukują osób dbających o swój rozwój, jednocześnie premiują osoby z certyfikatami potrzebnymi w funkcjonowaniu ich biznesów.  Zapraszamy na szkolenia osoby z Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Zabrza, Bielska-Białej, Tarnowskich Gór, Gliwic, Bytomia, Jaworzna, Radzionkowa, Tychów, Mysłowic, Rudy Śląskiej i innych miast Śląska.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.