4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kurs spawacza Zabrze

Kurs spawacza w Zabrzu – nowe możliwości zawodowe

 
Spawacz to zawód, który niezmiennie potrzebny jest na rynku. Decydując się na kurs spawacza możesz zyskać nową perspektywę zawodową. Rozwijając swoje kwalifikacje zwiększasz możliwość zdobycia nowej, lepiej płatnej pracy. Postaw na sprawdzone kursy w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Dzięki nam zdobędziesz certyfikat i zmienisz swoje miejsce pracy. Zdobywaj z nami rynek w Polsce i za granicą.  
 
 
Zdobyte umiejętności możesz wykorzystać w pracy w zakładach przemysłowych lub warsztatach. Spawacze poszukiwani są w transporcie, budownictwie, stoczniach czy do prac wodno-kanalizacyjnych. 
 
 

Kurs spawacza Zabrze – dla kogo?

 
Nasze kursy dedykowane są osobom, które ukończyły 18 lat i mają wykształcenie podstawowe. Bardzo ważne jest również uzyskanie zgody lekarskiej na pracę spawacza. 
 
 
Wybierając nasze kursy nauczysz się nie tylko praktyki, ale także pozyskasz wiedzę z zakresu higieny pracy i bezpieczeństwa pracy spawacza. Nasze szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra, która gwarantuje duży procent zdawalności egzaminu! 
 
 
Sprawdź też: kurs spawacza Gliwice
 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.