4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs spawacza Gliwice

Kurs spawacza w Gliwicach

Mieszkasz w okolicach Gliwic? Szukasz odpowiedniego miejsca do uczestnictwa w kursie spawacza? Sprawdź ofertę kursów w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega w Zabrzu. Nasze kursy spawacza cieszą się wysoką zdawalnością i dużą przyswajalnością wiedzy.

 

Podnieś kwalifikacje dzięki kursom spawacza Gliwice

Rynek pracy jest dynamiczny, jednak od lat popyt na spawaczy nie maleje. Niezmiennie poszukiwane są osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami praktycznymi. Na rynku brakuje specjalistów, a co za tym idzie stawki spawaczy stale rosną. Decydując się na kurs spawacza w Gliwicach pozwoli Ci poszerzyć swoje kompetencje i poszukać dobrze płatnej pracy. 

Kurs spawacza w Gliwicach czy innych miastach zakończony jest egzaminem. Otrzymując pozytywny wynik, każdy uczestnik uzyskuje świadectwo oraz książeczkę spawacza. 

Kończąc kurs spawacza zyskujesz umiejętności przygotowania powierzchni spawalniczych, prowadzenia dokumentacji sprzętu oraz pracy, uczysz się również metodyki pracy z materiałami i konstrukcjami. 

W ofercie Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega znajdziesz kilka rodzajów kursów spawacza:

  • kurs spawacza MAG,
  • kurs spawacza TIG,
  • kurs spawacza elektrycznego 111,
  • kurs spawacza gazowego 311.
 

Kurs spawacza – miejsca pracy

 
Umiejętności zdobyte na kursie spawacza z powodzeniem można wykorzystać do pracy w zakładach przemysłowych czy warsztatach. Spawacze poszukiwani są w takich dziedzinach jak: transport, budownictwo, stocznie czy praca przy sieciach wodno-kanalizacyjnych. 
 

Dla kogo kurs spawacza Gliwice?

 
Kurs spawacza przeznaczony jest dla osób, które mają 18 lat i posiadają wykształcenie min. podstawowe. Niezbędne jest również orzeczenie lekarskie o dopuszczeniu do wykonywania zawodu spawacza.
 
Sprawdź też: kurs spawacza Zabrze