4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Diagnostyka i naprawa układów chłodniczych

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń F-Gazowych pozwoliło na wprowadzenie do oferty pełnego zakresu usług polegających na projektowaniu, doradztwie oraz diagnostyce i serwisie układów chłodniczych. Nasze działania w zakresie naprawy i diagnostyki obejmują pompy ciepła, układy VRF, układy wody lodowej, duże układy chłodnicze, a także klimatyzatory.

Naprawa układów chłodniczych

Układ chłodniczy w Twoim urządzeniu wymaga naprawy? Niezależnie od tego, czy jest to pompa ciepła, klimatyzator VRF czy złożone układy wody lodowej, nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby Twoje urządzenie działało poprawnie.

Brak odpowiedniej wydajności urządzenia spowodowane ubytkiem czynnika chłodniczego, wyciek, awaria sprężarki lub inne problemy urządzenia nasi certyfikowani specjaliści rozwiążą w kilka chwil.

 

Telefon kom.: 509 709 609

mail: serwis@oszomega.pl

Jakie urządzenia naprawią dla Ciebie nasi specjaliści?

Nasi certyfikowani specjaliści zajmą się naprawą takich urządzeń jak:

  • pompy ciepła,
  • układy VRF,
  • klimatyzatory,
  • układy wody lodowej,
  • multisplity.

Zadbaj o prawidłowe działanie układu chłodniczego!

Pamiętaj, że naprawy układów chłodniczych mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów posiadający tzw. uprawnienia F-Gazowe!

Zamów tutaj w bardzo prosty sposób

lub zadzwoń: kom. 509 709 609

 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.