4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Montaż pompy ciepła

Od 2000 roku zajmujemy się szkoleniami energetycznymi i chłodniczymi, a także pełnym zakresem usług polegających na projektowaniu, doradztwie oraz diagnostyce i  serwisie urządzeń energetycznych i klimatyzacyjnych. Nagły rozwój rynku chłodniczego  wymusił również rozwinięcie o dodatkowe usługi w zakresie montażu pomp ciepła.

Montaż pompy ciepła przez naszych specjalistów

Bogate doświadczenie naszych monterów pozwala na szybką, profesjonalną i bezproblemową instalację pompy ciepła w Twoim domu lub firmie. Zajmujemy się instalacją wszelkich dostępnych rodzajów pomp ciepła na polskim rynku oraz doradztwem w zakresie właściwego doboru urządzeń.

Ze względu na coraz większą wagę przywiązywaną do troski o środowisko, proponujemy nie tylko montaż, ale również serwis pomp ciepła. W przypadku nowo powstałych budynków lub remontowanych, pompa ciepła pozwala nam zaoszczędzić  ponad 75% kosztów energii i zredukować emisję szkodliwych czynników nawet  o 30%.

Inwestycja w pompę ciepła pozwala na szybki zwrot szacunkowo po około 5 latach a energooszczędność  urządzenia pozwala na ograniczenie wydatków i  zmniejszenie kosztów  zużycia energii. Koszty samego  urządzenia oraz wydatki związane z jej eksploatacją zależne są od przeznaczenia, jednak porównując do tradycyjnych sposobów grzewczych, montaż pompy ciepła to wyjątkowo opłacalna inwestycja.

Proponowane urządzenia przez naszą firmę cechuje wydajność i bezawaryjność. Generowany hałas jest przeliczany na minimalne wartości, które zupełnie nie mają oddziaływania na komfort przebywania w budynku.

 

Telefon kom.: 509 709 609

mail: serwis@oszomega.pl

Montaż pompy ciepła - korzyści

Niewielki koszt eksploatacji i wysoka oszczędność

Pompa ciepła wykorzystuje darmową energię tym samym inwestycja zwraca się już po kilku latach od rozpoczęcia użytkowania. Dużo niższe opłaty za ciepłą wodę oraz de facto darmowy prąd – to przeważające argumenty za montażem urządzenia.

Niskie ceny instalacji pompy ciepła

Zoptymalizowana inwestycja pozwala zaoszczędzić naszym klientom ponieważ powietrzne urządzenia są wyjątkowo tanie w instalacji oraz użytkowaniu.

Komfort użytkowania pompy ciepła

Bezobsługowe pompy ciepła i pełna automatyzacja powoduje, że nie jest koniecznym zmaganie się z ręczną obsługą. Nowoczesne urządzenia wymagają jedynie regularnej konserwacji.

Pompa ciepła zapewni chłód

Możliwość aktywnego chłodzenia zapewnia komfort w upalne dni. Jeden wydajny system umożliwia grzanie, chłodzenie a także wentylację!

Troska o środowisko

Ekologia i wspieranie ekosystemów dzięki zerowej lub niskiej emisji dwutlenku węgla. Nieszkodliwe źródło pozyskiwania energii nie ma wpływu na faunę i florę.

Zadbaj o ekologiczne rozwiązanie

Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez naszą firmę, pompy ciepła pozwolą Ci zaoszczędzić powyżej 75% energii. Trend ekologicznych w nowoczesnych czynnikach chłodniczych R32 pomoże zastosować wiele rozwiązań energetycznych wspierają energooszczędność oraz ekologiczność. Pompy ciepła to nowoczesne systemy grzewcze dla firm i gospodarstw domowych. Wieloletnie doświadczenie instruktorskie  w ramach prowadzonych szkoleń dla monterów, pozwala nam twierdzić że nasza firma jest bezapelacyjnie liderem na rynku w zakresie właściwego i bezpiecznego montażu pomp ciepła i klimatyzacji.

Zamów tutaj w bardzo prosty sposób

lub zadzwoń: kom. 509 709 609

 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.