4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

krajowy fundusz szkoleniowy
Powiatowe Urzędy Pracy są odpowiedzialne za rozdysponowanie środków z Krajowego Funduszu Pracy.
Aby otrzymać dofinansowanie do szkoleń lub bon, należy złożyć odpowiedni wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy – właściwym dla miejsca rejestracji działalności gospodarczej. Wszystkie dokumenty wymagane przy ubieganiu się o środku z KFS, należy pobrać ze stronu UP lub podczas bezpośredniego kontaktu z pracownikiem. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie, koniecznym jest podpisanie Umowy między Twoją firmą a Urzędem. Po spełnieniu wszystkich formalności realizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników szkolenie.

Możesz otrzymać środki KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:
– 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika
– 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikro przedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.
 
Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w marcu 2021 r. wyniosło 5.929,05 zł, co oznacza wzrost o 8,0 proc. rok do roku – podał Główny Urząd Statystyczny.
 
Więcej informacji na stronie Krajowego Funduszu Szkoleniowego
 
lub pod numerem telefonu : 883 883 526

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.