4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kursy na operatorów maszyn budowlanych

Kursy na operatorów maszyn budowlanych dają szansę na pracę w zawodzie i atrakcyjne zarobki. Poznaj najpopularniejsze z szkolenia z tego obszaru, które przeprowadzamy w OSZOMEGA!

Ogólna charakterystyka szkolenia

W sektorze budowlanym istnieje stabilna perspektywa zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenia. Jednak praca na placu budowy wiąże się z fizycznym wysiłkiem i trudnymi warunkami atmosferycznymi. W tym kontekście kluczowe są właściwe kwalifikacje i umiejętności, które pozwalają zachować bezpieczne warunki pracy.

 

 

Wymagania dla kandydatów na kursy na operatorów maszyn budowlanych

Aby wziąć udział w szkoleniu, wymagane jest:

  • Posiadanie co najmniej wykształcenia podstawowego
  • Pełnoletniość

 

Rodzaje i przeprowadzanie kursów na operatorów maszyn budowlanych

Szkolenia odbywają się w formie zamkniętych grup zorganizowanych lub dla klientów indywidualnych. W Ośrodku Szkolenia Operatorów prowadzą je doświadczeni instruktorzy i praktycy. Kursy kończą się państwowym egzaminem składającym się z części teoretycznej i praktycznej. Po zaliczeniu egzaminu uczestnik otrzymuje świadectwo ukończenia kursu oraz państwowe uprawnienia do wykonywania pracy na konkretnym stanowisku, a także wpis do książeczki operatora.

 

Kurs na operatora koparki

Wymagane klasy uprawnień dla koparek

  • Klasa III: Uprawnia do obsługi koparek jednonaczyniowych o masie do 25 ton.
  • Klasa I: Uprawnia do obsługi koparek jednonaczyniowych o masie powyżej 25 ton.

 

Zakres i cel kursu na koparki

Kurs na operatora koparki obejmuje przygotowanie uczestników do wykonywania pracy jako operator koparki w ramach klas III i I. Osoby zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności z obszaru nowoczesnych maszyn budowlanych, dokumentacji technicznej, przepisów BHP oraz PPOŻ, kontroli wykonywanej pracy, organizacji pracy w różnych warunkach atmosferycznych i obsługi koparki.

 

Kurs na operatora walca drogowego

Zakres i cel kursu na walec drogowy

Program jaki ma kurs na operatora walca drogowego obejmuje zagadnienia związane z budową, obsługą i właściwościami technologicznymi tych maszyn. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, uwzględniającej kwestie BHP, prawidłowego użytkowania oraz obsługi maszyn roboczych. Celem jest przygotowanie uczestników do wykonywania pracy jako operatorzy walców drogowych z grupy II uprawnień. Po zdaniu egzaminu, uczestnik otrzymuje państwowe uprawnienia świadczące o zdolności do pracy przy walcach drogowych grupy II.

 

Koszty kursu

W porównaniu z konkurencją, nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne. Rabaty są dostępne dla większych grup zorganizowanych i przy łączeniu pakietów. Szczegóły dotyczące kosztów można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny.

 

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.