4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs na wózki widłowe Gliwice

Szkolenia na wózki widłowe od wielu lat są bardzo popularne. Ta umiejętność często wymagana jest przez pracodawców, a zdobycie uprawnień wiąże się z rozwojem i uzyskaniem lepszej pracy. Jeżeli szukasz oferty szkoleniowej w Gliwicach nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega jest do tego idealnym miejscem!

Kurs na wózki widłowe UDT w Gliwicach

Co zyskasz dzięki kursowi na wózki widłowe? Przede wszystkim zdobędziesz praktyczne umiejętności z obsługi urządzenia, co zwiększy Twoje możliwości na rynku pracy. Żeby zyskać uprawnienia UDT wystarczy podejść do egzaminu państwowego. Nasz kurs na wózki widłowe w Gliwicach składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zapoznasz się z zasadami BHP, obowiązkami operatora, a także obsługą i prowadzeniem wózka. 
 

Kurs operatora wózka widłowego Gliwice  

Kto może przystąpić do kursu na wózki widłowe? Uprawnienia może zdobyć niemal każdy. Potencjalni kursanci muszą mieć jednak ukończone 18 lat i mieć podstawowe wykształcenie. Należy odbyć również kontrolę lekarską, która wykaże dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu. 

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu, sklepu, składu budowlanego czy hali. Decydując się na kurs operatora wózka widłowego w Gliwicach zyskujesz uprawnienia państwowe i możesz podjąć pracę w dobrze opłacalnym zawodzie. Zapraszamy!