4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Kurs na wózki widłowe Gliwice

Szkolenia na wózki widłowe od wielu lat są bardzo popularne. Ta umiejętność często wymagana jest przez pracodawców, a zdobycie uprawnień wiąże się z rozwojem i uzyskaniem lepszej pracy. Jeżeli szukasz oferty szkoleniowej w Gliwicach nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega jest do tego idealnym miejscem!

Kurs na wózki widłowe UDT w Gliwicach

Co zyskasz dzięki kursowi na wózki widłowe? Przede wszystkim zdobędziesz praktyczne umiejętności z obsługi urządzenia, co zwiększy Twoje możliwości na rynku pracy. Żeby zyskać uprawnienia UDT wystarczy podejść do egzaminu państwowego. Nasz kurs na wózki widłowe w Gliwicach składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zapoznasz się z zasadami BHP, obowiązkami operatora, a także obsługą i prowadzeniem wózka. 
 

Kurs operatora wózka widłowego Gliwice  

Kto może przystąpić do kursu na wózki widłowe? Uprawnienia może zdobyć niemal każdy. Potencjalni kursanci muszą mieć jednak ukończone 18 lat i mieć podstawowe wykształcenie. Należy odbyć również kontrolę lekarską, która wykaże dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu. 

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu, sklepu, składu budowlanego czy hali. Decydując się na kurs operatora wózka widłowego w Gliwicach zyskujesz uprawnienia państwowe i możesz podjąć pracę w dobrze opłacalnym zawodzie. Zapraszamy! 
 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.