4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Kurs na wózek widłowy Katowice

Operator wózka widłowego to zawód, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością. W większości dużych zakładów pracy tj. magazyny czy hale produkcyjne wózek widłowy jest niezbędny do prawidłowej pracy.

Kurs na operatora wózka widłowego Katowice – możliwości  

Specjalistyczne szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega tj. kurs na wózki widłowe pozwalają zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje. Dzięki nim, możesz podjąć lepszą, dobrze płatną pracę w Polsce i za granicą. Postaw na rozwój kompetencji zawodowych i wybierz kurs na wózki widłowe w Katowicach. 
 
Nasze kursy dają możliwość zdania egzaminu UDT, który nadaje uprawnienia do pracy na stanowisku operatora wózków widłowych. 
 

Kursy wózki widłowe Katowice – dlaczego warto?

 
Dla kogo skierowany jest kurs na operatora wózka widłowego? Przede wszystkim mogą się na niego zgłosić osoby pełnoletnie, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje związane z obsługą wózka widłowego. Kursanci muszą posiadać co najmniej podstawowe wykształcenie. Muszą również przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy związanej z obsługą wózków. 
 
Jeżeli szukasz kursu na wózki widłowe w rejonie Katowic, postaw na szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Nasze szkolenia cechuje atrakcyjna cena, dogodne terminy i krótki czas szkolenia. Zapraszamy! 
 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.