4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs na wózek widłowy Katowice

Operator wózka widłowego to zawód, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością. W większości dużych zakładów pracy tj. magazyny czy hale produkcyjne wózek widłowy jest niezbędny do prawidłowej pracy.

Kurs na operatora wózka widłowego Katowice – możliwości  

Specjalistyczne szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega tj. kurs na wózki widłowe pozwalają zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje. Dzięki nim, możesz podjąć lepszą, dobrze płatną pracę w Polsce i za granicą. Postaw na rozwój kompetencji zawodowych i wybierz kurs na wózki widłowe w Katowicach. 
 
Nasze kursy dają możliwość zdania egzaminu UDT, który nadaje uprawnienia do pracy na stanowisku operatora wózków widłowych. 
 

Kursy wózki widłowe Katowice – dlaczego warto?

 
Dla kogo skierowany jest kurs na operatora wózka widłowego? Przede wszystkim mogą się na niego zgłosić osoby pełnoletnie, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje związane z obsługą wózka widłowego. Kursanci muszą posiadać co najmniej podstawowe wykształcenie. Muszą również przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy związanej z obsługą wózków. 
 
Jeżeli szukasz kursu na wózki widłowe w rejonie Katowic, postaw na szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Nasze szkolenia cechuje atrakcyjna cena, dogodne terminy i krótki czas szkolenia. Zapraszamy!