4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Są to Urządzenia Transportu Bliskiego czyli urządzenia które w toku eksploatacji stanowią zagrożenie dla życia, zdrowia ludzkiego mienia oraz środowiska na wskutek wyzwolenia energii potencjalnej lub kinetycznej przy przemieszczaniu osób lub ładunków w ograniczonym zasięgu.

Urządzenia Transportu bliskiego

Urządzenia TB spotykane są w wielu miejscach, głównie na placach budowy oraz halach magazynowych. Wśród najpopularniejszych urządzeń transportu bliskiego znajdziemy:

W dużym uproszczeniu można uznać, że mówiąc o urządzeniach UT, mowa jest o wszelkich urządzeniach, które pozwalają przenieść materiały z punktu A do B na niewielkich odległościach.

Obsługa UTB

Do obsługi UTB uprawnia odbycie odpowiednich szkoleń i uzyskanie uprawnień. Urządzenia Transportu Bliskiego obsługiwane przez niewłaściwe osoby mogą prowadzić do poważnych wypadków. W Omega szkolimy operatorów UTB, objaśniając teoretyczne i praktyczne aspekty pracy z poszczególnymi urządzeniami.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.