4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Tak każda osoba czy pracownik który wykonuje czynności kontrolne oraz prawidłowość działania zaworów bezpieczeństwa montowanych na instalacjach chłodniczych winna posiadać certyfikat dla personelu. Czynności kontrolne podlegają działaniom związanym z serwisem poprawności działania zaworów bezpieczeństwa więc jest z definicji czynnością serwisową i powinna być wykonywana po ich demontażu. Czyli wykonaniu odzysku z instalacji, naprawie lub wymianie zaworu oraz ich ponownego zamontowania oraz przeprowadzenia próby poprawności działania danego zaworu. Czynności takie muszą być wykonane w ten sposób aby nie doszło do uwolnienia substancji kontrolowanych ani gazów fluorowanych do atmosfery zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.