4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Tak, uprawnienia montera rusztowań wydawane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie są przyznawane bezterminowo. Jednak warto pamiętać, że choć są one pierwotnie nadawane na czas nieokreślony, to istnieje klauzula, która umożliwia ich utratę w przypadku rażącego naruszenia zasad bezpieczeństwa pracy na wysokości.

W przypadku, gdy monter działa w sposób nieodpowiedzialny, na przykład pracując pod wpływem alkoholu, może to skutkować utratą uprawnień. Jest to środek ochrony, mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko samego montera, ale także innych pracowników oraz otoczenia.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.