4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Książkę Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne. W przypadku uprawnień do obsługi ładowarki jednonaczyniowej, przyznawane są one na czas nieokreślony, co oznacza, że nie ma konieczności ich odnawiania w przyszłości. To zapewnia operatorom pewność i stabilność w posługiwaniu się tym rodzajem maszyn, umożliwiając skoncentrowanie się na efektywnej i bezpiecznej pracy.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.