4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kursanci zaczynają od rozwiązania testu składającego się z 15 pytań. Na minimum 11 z nich należy odpowiedzieć ukończyć test z wynikiem pozytywnym. Czas na rozwiązanie zadań to 30 min. Tego samego dnia, po zakończeniu egzaminu teoretycznego, zaczyna odbywać się egzamin praktyczny, który polega na odpowiedzeniu inspektorowi UDT na pytanie/pytania związane z codzienną obsługą wózka, a następnie wykonaniu ćwiczenia polegającego na wykazaniu się umiejętnością pobierania ładunków.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.