4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Sprężarka promieniowa to sprężarka, w której przepływ gazu przez wirnik jest promieniowy. Gaz, wpływając przez króciec ssawny, napotyka kierownicę wstępną, której zadaniem jest wstępne zawirowanie gazu. Łopatkowy wirnik przyspiesza gaz, który po jego opuszczeniu napotyka kierownicę zawirnikową, w której jest korygowany kierunek przepływu gazu oraz energia kinetyczna, częściowo zamieniana na energię potencjalną. Gaz opuszcza sprężarkę przez spiralny dyfuzor.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.