4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

W badaniu okresowym przeprowadza się rewizje zewnętrzną zbiornika (wgniecenia ,wżery, uszkodzenia po płomieniu, łuku elektrycznym, rdza (ogólna, liniowa, miejscowa), uszkodzenia zaworu kołnierza, stabilność buli itp. ) oraz rewizję wewnętrzną (sprawdzanie stanu butli w środku – rdza, woda, uszkodzenia) i wykonujemy próbę ciśnieniową PH przy ciśnieniu próby – wodą. Wszystkie czynności wykonuje zakład legalizacyjny w obecności inspektora UDT

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.