4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Po przeprowadzeniu rewizji zewnętrznej i określeniu ile czynnika będziemy w stanie napełnić do butli sprawdzamy data legalizacji, pieczątka UDT, pojemność zbiornika, masa brutto, netto jeżeli jest określony gaz napełniany np. CO2. Następnie rozpoczynamy proces pełnienia w którym obserwujemy ile gazu wtłaczamy do butli po osiągnięciu max ilości gazu (z poduszką bezpieczeństwa) odłączamy butle, ważymy kontrolnie sprawdzamy szczelność i zapisujemy w dzienniku pełnień.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.