4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Montaż pompy ciepła obejmuje kilka kluczowych etapów, począwszy od analizy miejsca instalacji po właściwe podłączenie do systemu grzewczego. Wymagane umiejętności obejmują obsługę narzędzi specjalistycznych, znajomość instalacji elektrycznych oraz zdolność do diagnozowania i rozwiązywania problemów. Rozpoznanie miejsca instalacji i ocena warunków otoczenia są kluczowe dla efektywnego montażu. Umiejętność obsługi narzędzi instalacyjnych i elektrycznych jest niezbędna w procesie montażu. Diagnozowanie potencjalnych problemów i ich skuteczne rozwiązywanie są istotne dla utrzymania sprawności systemu.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.