4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Po sprawdzeniu butli (daty legalizacja i pieczątki UDT, stanu zbiornika – rdzy, wgnieceń, śladów uszkodzeń, zaworu itp.) oraz odczytaniu wszystkich istotnych informacji dotyczących napełniania (nabitych cech – tara zbiornika, pojemność butli). Obliczam ile gazu zmieści się max. do zbiornika zgodnie ze wzorem. Następnie przystępuję do napełnienia zbiornika. Po zakończeniu procesu sprawdzam szczelność na zaworze oraz odnotowuję wartość napełnienia w dzienniku pełnień.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.