4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Dwutlenek węgla o symbolu chemicznym CO2 jest gazem bezbarwnym, niepalnym i nie podtrzymującym palenia o smaku orzeźwiającym, lekko kwaskowym. Nie jest trujący lecz przy koncentracji ponad 5% w powietrzu działa dusząco. Łatwo rozpuszcza się w wodzie, jest cięższy od powietrza 1,5 razy. Pod ciśnieniem zmienia się w skroplony gaz. Wypływająca z butli ciecz jest bardzo zimna. Pozbawiona ciśnienia zamarza w suchy lód i ulega sublimacji. Dotykanie suchego lodu wywołuje odmrożenia. Podgrzewanie butli z gazem prowadzi do wzrostu ciśnienia i grozi jej rozerwaniem.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.