4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Ile kosztuje kurs spawacza?

Ile kosztuje kurs spawacza? Jak pewnie możesz się domyślić wszystko zależy od ośrodka szkoleniowego, czasu trwania kursu oraz rodzaju kursy, gdyż metod spawania jest wiele. Spawanie wymaga odpowiedniego wprowadzenia, gdyż dobrego spawacza można bardzo łatwo odróżnić od takiego, który wprawy nie ma. Naturalnie najwięcej nauczysz się w trakcie swojej pracy zawodowej, ale żeby ją zdobyć trzeba już coś potrafić a najlepiej mieć odpowiednie certyfikaty. W Omega prowadzimy różne typy kursów na spawacza i w tym krótkim artykule chcemy Ci powiedzieć, ile kosztują kursy na spawacza w naszym Ośrodku Doskonalenia Zawodowego.

Ile kosztuje kurs spawacza MAG?

Kurs spawacza MAG to jeden z tańszych kursów w obrębie kursów spawalniczych, przynajmniej w naszym ośrodku. Odpowiadając na pytanie, ile kosztuje kurs spawacza MAG odpowiadamy 1250 zł. Za tą cenę otrzymuj Państwo 19 dni intensywnego szkolenia, które ma pozwolić zdobyć umiejętności spawania MAG nawet osobą, które nigdy nie miały z tym nic do czynienia. Metoda MAG jest jedną z częściej wykorzystywanych w spawalnictwie co za tym idzie jest na nią spore zapotrzebowanie, a dzięki temu zdobycie pracy nie powinno stanowić większego problemu, zwłaszcza z odpowiednimi certyfikatami. Zaletą tej metody jest jej wszechstronność a do tego szybkość i wydajność samego spawania. Druga strona medalu jest taka, że chcąc opanować dobrze spawanie MAG należy posiadać odpowiednie umiejętności manualne, a najlepszym sposobem na ich zdobycie jest kurs i późniejsza praca.

Znasz już koszt spawania MAG, ale pamiętaj również o tym, że koszt wyrobienia książeczki spawacza to 200 zł, a jej wyrobienie jest możliwe tylko po zdaniu egzaminu, którego koszt to 190 zł. Naturalnie nie musisz przystępować do egzaminu po odbytym szkoleniu, jednak to certyfikat potwierdza zdobycie odpowiednich umiejętności.

Ile kosztuje kurs spawacza PE?

Drugi z naszych kursów to kurs spawacza PE którego czas trwania to 21 dni a koszt 1600 zł. Podczas zajęć nauczysz się teoretycznych aspektów pracy na stanowisku spawacza PE oraz obsługi urządzenia i samego spawania. W tym jak i każdym innym przypadku musisz się liczyć z dodatkową opłatą za egzamin UDT w wysokości 500 zł oraz za wyrobienie książeczki spawacza 200 zł. Jeżeli jednak już książeczkę posiadasz, naturalnie możesz uzyskać wpis do niej, nie musisz wyrabiać kolejnej.

Kurs spawacza PE to jeden z najtańszych kursów w przeliczeniu czas trwania/koszt. W opisie kursu dostaniesz szczegółowe informacje na temat programu szkolenia wraz z rozpiską godzinową. Jeżeli w Twoim regionie dominują ogłoszenia o pracę związane ze spawaniem TIG, zapraszamy na nasze szkolenia.

Ile kosztuje kurs spawacza TIG?

Ile kosztuje kurs spawania metodą TIG? Dokładnie tyle samo co oba wcześniej wymienione, czyli 1250 zł za sam kurs + koszty wyrobienia książeczki oraz koszt przeprowadzenia egzaminu. Kurs spawania TIG w odróżnieniu od 2 wcześniejszych nie przekracza dwóch tygodni, co dla wielu osób może mieć znaczenie. Jeżeli chcesz możesz zredukować cenę kursu przychodząc na niego w grupie 3 lub więcej osobowej. Taki rabat, jest również istotną informacją dla pracodawców wysyłających swoich pracowników na szkolenia. Metoda spawania TIG to uniwersalny sposób na spawanie większości metali i stopów. Jeżeli spawacz jest odpowiednio przeszkolony, to spaw powinien być wysokiej jakości.

Spawanie TIG może się wydawać proste i faktycznie, nauczenie się obsługi urządzenia oraz wykonanie pierwszych spawów w metodzie TIG sprawia, że jest to jedna z prostszych metod spawania do nauki, ale opanowanie jej na najwyższym poziomie zajmie trochę czasu.

Ile kosztuje kurs spawania elektrycznego?

To wciąż nie wszystko co czeka na naszych klientów, kolejną propozycją jest kurs spawacza z wykorzystaniem spawania elektrycznego. Tutaj również kursant spędzi z nami 21 dni, podczas których zdobędzie umiejętności spawania. Warto przetoczyć najważniejsze punkty szkolenia, wśród których znajdziemy takie tematy jak: BHP, Spawanie w praktyczne, Oznaczenie i wymiarowanie spoin czy budowa i użytkowanie urządzeń do spawania.

Ile kosztuje kurs spawacza? 1250 zł oraz koszt egzaminu 190 zł. Nasze kursy charakteryzują się wysoką zdawalnością przekraczającą 95%.

Ile kosztuje kurs spawania gazowego?

Zmierzając powoli do końca zostało nam przedstawienie ceny ostatniego kursu jakim jest kurs spawania gazowego, którego koszt to 1250 zł. Czas trwania kursu to 16 dni, więc można powiedzieć, że jest to średnia długość nawet można zaliczyć go do szybkiego kursu spawania na tle wcześniej omawianych. Tutaj również odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, które mają przygotować Cię do pracy na stanowisku spawacza.

Mamy nadzieję, że wiesz już, ile kosztuje kurs spawacza i to w różnych metodach spawania. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertami na poszczególnych podstronach, a my widzimy się w kolejnych wpisach i na kursach.

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.