4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Montaż klimatyzacji

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników w firmie Omega Klima-term, zapewniamy naszym klientom najwyższy standard usług instalacyjnych. Montaż klimatyzacji wykonujemy z największą starannością, dbając o estetykę i funkcjonalność naszych instalacji, zarówno w domach, mieszkaniach, jak i biurach.

Profesjonalny montaż klimatyzacji i bezpłatna konsultacja w zakresie instalacji

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory renomowanych producentów, takich jak Daikin, Mitsubishi, Samsung, Fujitsu, Fuji Electric, LG, Gree oraz Panasonic.

Bezpłatna konsultacja w zakresie montażu?

Tak, dokładnie! Skontaktuj się z nami już dziś. Korzystając z naszej bezpłatnej konsultacji, nie ponosisz żadnego ryzyka!

W ramach darmowej konsultacji:

  • przyjedziemy do Ciebie,
  • pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt oraz najlepsze miejsce montażu,
  • udzielimy fachowych porad dotyczących wyboru klimatyzacji dopasowanej do Twoich potrzeb.

 

Po wizycie naszego eksperta przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną urządzeń i kosztów montażu, oraz dostarczymy wszelkie potrzebne informacje na temat proponowanych rozwiązań.

Telefon kom.: 509 709 609

mail: serwis@oszomega.pl

Procedura montażu klimatyzacji

Fachowy i estetyczny montaż

Podczas wykonywania usługi montażu klimatyzacji zapewniamy najwyższą jakość pracy i trwałość instalacji. Dbamy również o estetykę montażu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Każdy specjalista jest wyposażony w profesjonalne narzędzia i sprzęt diagnostyczny potrzebny do uruchomienia i montażu klimatyzatorów.

Tylko sprawdzone urządzenia

Regularne przeglądy klimatyzacji przeprowadzane przez profesjonalnych serwisantów znacznie wydłużają żywotność urządzeń! Proponowane przez nas urządzenia są starannie wyselekcjonowane na podstawie długotrwałych testów i rekomendacji producentów. W przypadku awarii, szybka dostępność części zamiennych jest niezwykle istotna, dlatego współpracujemy wyłącznie z producentami gwarantującymi dostępność niezbędnych części w krótkim czasie. Obecnie standardem jest montaż urządzeń z funkcją chłodzenia i ogrzewania.

Konsultacja specjalistyczna

Umów się na wizytę naszego specjalisty i skorzystaj z darmowej konsultacji w zakresie montażu klimatyzacji. Bez żadnych kosztów, bez ryzyka!

Ciesz się komfortem

Zamówienie montażu klimatyzacji w naszej firmie jest proste i wygodne. Po wyborze najlepszych rozwiązań i akceptacji naszej oferty, nasi doświadczeni specjaliści zjawiają się u Ciebie, aby zrealizować zamówienie i zamontować wybrany klimatyzator. Po zakończeniu montażu sprawdzamy również działanie całego systemu!

Pamiętaj o regularnych przeglądach i serwisie klimatyzacji.

 

Montaż klimatyzacji to jednak tylko początek! Pamiętaj o regularnych przeglądach i serwisie klimatyzacji.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

lub zadzwoń: kom. 509 709 609

 

Czy wiesz, że kupując klimatyzator wraz z montażem, możesz skorzystać z ulgi na podatek VAT w wysokości 8%? Pamiętaj, że dotyczy to jedynie osób fizycznych.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.