4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 690 zł

Montażysta rusztowań – Katowice

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Wejdź na szczyt swojej kariery i zdobądź kwalifikacje na montera rusztowań budowlano-montażowych!

Kurs na montera rusztowań budowlano-montażowych

W naszym Ośrodku Szkolenia zawodowego OMEGA oferujemy kurs montera rusztowań budowlano-montażowych zgodny z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy wydanymi przez Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku dot. obsługi maszyn i innych urządzeń technicznych w robotach ziemnych, budowlanych i drogowych z późniejszymi zmianami.

Czym jest kurs na montera rusztowań?

Kurs montera rusztowań budowlano-montażowych to specjalne szkolenie, które pozwala na uzyskanie odpowiednich uprawnień w zakresie montażu i demontażu konstrukcji metalowych. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele i wykładowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne i doświadczenie zawodowe. Kurs na montera rusztowań obejmuje różnorodne tematy, takie jak bezpieczeństwo na budowie, rodzaje rusztowań, części i akcesoria rusztowań, montaż i demontaż rusztowań oraz zarządzanie projektami rusztowań. Zajęcia odbywają się w formie teoretycznej i praktycznej, a uczestnicy mają możliwość poznania i przećwiczenia swoich umiejętności.

Dlaczego warto zacząć kurs na montera rusztowania?

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim – Montażysta rusztowań to zawód dla osób ceniących bezpieczeństwo. Podczas kursu dowiesz się jak prawidłowo i bezpiecznie zamontować rusztowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym osobom na budowie.
  • Pracuj na świeżym powietrzu – Jeśli nie lubisz pracować w zamkniętym biurze, rusztowania są dla Ciebie. Większość czasu spędzisz na świeżym powietrzu, podziwiając widok na otoczenie z góry.
  • Zadowolenie z wyników pracy – Jako monter rusztowań możesz codziennie oglądać efekty swojej pracy. Niewiele zawodów daje taką satysfakcję.

Co oferuje nasz kurs na montera rusztowań budowlano-montażowych?

  • Profesjonalne szkolenie – Nasze kurs dla monterów rusztowań prowadzony jest przez doświadczonych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz edukację na najwyższym poziomie.
  • Praktyczne umiejętności – Na kursie kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, które są niezbędne w pracy montera rusztowań. Dowiesz się jak prawidłowo montować i demontować rusztowania, zapewnić bezpieczeństwo i efektywną pracę zespołową na budowie.
  • Certyfikat ukończenia kursu – Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i kompetencje. Dzięki temu bez problemu znajdziesz pracę jako monter rusztowań.

Co zyskasz po ukończeniu kursu na montera rusztowań?

Po ukończeniu kursu montera rusztowań otrzymasz certyfikat i kwalifikację uprawniającą do wykonywania prac związanych z montażem i demontażem konstrukcji metalowych oraz montażem rusztowań.

Jak zdobyć kwalifikacje po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu montera rusztowań należy przystąpić do egzaminu państwowego przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Pozytywny wynik egzaminu daje pełną kwalifikację pozwalającą na wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem konstrukcji metalowych oraz instalacją rusztowań.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby przystąpić do kursu montera rusztowań?

Aby zostać przyjętym na kurs na rusztowania, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać podstawowe wykształcenie.

Czego nauczysz się na naszym kursie?

Na naszym kursie na montera rusztowań możesz sam przekonać się, jak wygląda praca w tym zawodzie. Doświadczeni trenerzy rusztowań demonstrują na żywo, jak prawidłowo montować i demontować rusztowania. Zobaczysz także jak wygląda praca na wysokości i jakie techniki bezpieczeństwa warto znać.

Teoria i praktyka – dwa filary naszego kursu

Nasz kurs na montera rusztowań składa się z dwóch głównych części: teorii i praktyki.

W części teoretycznej dowiesz się wszystkiego, co potrzebne na temat rusztowań: jakie istnieją rodzaje, jakie są zasady bezpieczeństwa, jakie są techniki montażu i demontażu.

W części praktycznej masz możliwość zastosowania tej wiedzy w praktyce pod okiem doświadczonych nauczycieli.

Kto będzie cię uczy?

Wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, którzy posiadają niezbędne przeszkolenie i wiedzę do prowadzenia zajęć, uprawnienia pedagogiczne, wieloletnią praktykę dydaktyczną i doświadczenie zawodowe oraz zezwolenie Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn – Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawski Instytut Technologiczny.

 

 

Program szkolenia montażysty rusztowań dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.