4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Uprawnienia SEP Gliwice

Uprawnienia SEP Gliwice – podnieś swoje kwalifikacje

Mieszkasz na Śląsku i chcesz zwiększyć swoją wartość na rynku pracy? Postaw na kursy SEP w Gliwicach oferowane przez Ośrodek Szkoleniowy Omega w Zabrzu. Razem z nami rozwiniesz się zawodowo i zwiększysz swoje kwalifikacje, co pomoże Ci znaleźć satysfakcjonującą pracę w Polsce lub za granicą. Zyskując uprawnienia SEP będziesz mógł wykonywać wszelkie prace związane z nadzorem, obsługą czy eksploatacją instalacji gazowych, elektrycznych czy energetycznych w tym również montażem pomp ciepła czy klimatyzatorów.

Kursy SEP Gliwice – kto może być uczestnikiem?

Oferta naszych szkoleń SEP dedykowana jest zarówno dla osób początkujących, jak i osób które chcą odnowić swoje uprawnienia. Zapotrzebowanie na specjalistów w energetyce grzewczej czy chłodniczej oraz gazownictwie stale rośnie. Nasze kursy SEP będą więc idealne dla osób, które chcą zwiększyć szansę na znalezienie pracy w branżach elektroenergetycznych.

Możliwości kursów SEP w Gliwicach

Razem z nami zyskasz niezbędne uprawnienia w kategoriach:

  • G1 – uprawnienia elektryczne,
  • G2 – uprawnienia energetyczne (ciepłownicze),
  • G3 – uprawnienia gazowe.

 

Każdy uczestnik kursów SEP w Gliwicach, który uzyska zda egzamin państwowy otrzymuje uprawnienia SEP, które pozwalają znaleźć zatrudnienie i zwiększyć kwalifikacje zawodowe. Ośrodek Szkoleniowy Omega w Zabrzu wyróżnia się wysokim poziomem zdawalności egzaminów i wykwalifikowanym personelem szkoleniowym.

Zapisz się już teraz na interesujący Cię kurs. Skorzystaj z wygodny i szybkiego terminarza szkoleń.

Jesteś zainteresowany szkoleniami w Katowicach? Przejdź do informacji o uprawnieniach SEP Katowice.