4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kurs na suwnice Gliwice

Osoby posiadające kwalifikacje operatora na suwnice są bardzo pożądanymi pracownikami na rynku pracy. Od lat zawód ten cieszy się dużą popularnością w Gliwicach i innych miastach. W niemal każdym zakładzie produkcyjnym wykorzystywane są suwnice.

Nasza wykwalifikowana kadra pozwoli Ci zdobyć teoretyczne i praktyczne umiejętności związane z obsługą suwnicy i obowiązującymi przepisami. 

Kurs na suwnice w Gliwicach – nowe możliwości rozwoju!

Dynamiczny rynek pracy sprawia, że podnoszenie własnych kwalifikacji jest bardzo istotne. Postaw na rozwój swoich umiejętności w naszym Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Razem z nami zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które pozwolą Ci podejść do egzaminu UDT i wykonywać pracę operatora suwnicy w Gliwicach i innych miastach w całej Polsce. 

Komu dedykowany jest kurs? Żeby odbyć kurs na suwnice w naszym ośrodku, należy spełnić kilka wymagań. Kursanci muszą być osobami pełnoletnimi, posiadać co najmniej podstawowe wykształcenie i cieszyć się dobrym stanem zdrowia, który nie przeszkadza podczas pracy operatora suwnicy. W tym celu niezbędne jest odpowiednie zaświadczenie lekarskie. 

Jesteś mieszkańcem Gliwic lub miast ościennych? Zapraszamy na nasz kurs operatora suwnicy! 

Przejdź do: kurs na suwnice Zabrze.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.