4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs na suwnice Gliwice

Osoby posiadające kwalifikacje operatora na suwnice są bardzo pożądanymi pracownikami na rynku pracy. Od lat zawód ten cieszy się dużą popularnością w Gliwicach i innych miastach. W niemal każdym zakładzie produkcyjnym wykorzystywane są suwnice.

Nasza wykwalifikowana kadra pozwoli Ci zdobyć teoretyczne i praktyczne umiejętności związane z obsługą suwnicy i obowiązującymi przepisami. 

Kurs na suwnice w Gliwicach – nowe możliwości rozwoju!

Dynamiczny rynek pracy sprawia, że podnoszenie własnych kwalifikacji jest bardzo istotne. Postaw na rozwój swoich umiejętności w naszym Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Razem z nami zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które pozwolą Ci podejść do egzaminu UDT i wykonywać pracę operatora suwnicy w Gliwicach i innych miastach w całej Polsce. 

Komu dedykowany jest kurs? Żeby odbyć kurs na suwnice w naszym ośrodku, należy spełnić kilka wymagań. Kursanci muszą być osobami pełnoletnimi, posiadać co najmniej podstawowe wykształcenie i cieszyć się dobrym stanem zdrowia, który nie przeszkadza podczas pracy operatora suwnicy. W tym celu niezbędne jest odpowiednie zaświadczenie lekarskie. 

Jesteś mieszkańcem Gliwic lub miast ościennych? Zapraszamy na nasz kurs operatora suwnicy! 

Przejdź do: kurs na suwnice Zabrze.