4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kurs na suwnice Zabrze

Kurs na suwnice w Zabrzu i innych miastach pomagają zdobyć uprawnienia i umiejętności niezbędne do pracy jako operator suwnic. Zawód ten, jest niezwykle pożądany na rynku pracy. W niemal w każdym zakładzie produkcyjnym czy na hali magazynowej, suwnice są niezbędne do usprawnienia codziennej pracy. 

Kurs na suwnice w Zabrzu – co zyskujesz? 

Kursy w naszym ośrodku szkoleniowym prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Razem z nami zdobędziesz niezbędną wiedzę do konserwacji i obsługi suwnicy. Dowiesz się jak używać sprzęt, jakie obowiązki wiążą się z pracą operatora suwnic, poznasz środki ochrony zbiorowej i indywidualnej. 

Operator suwnic Zabrze – nowe możliwości pracy!

Decydując się na kurs w Ośrodku Szkoleniowym Omega zyskujesz umiejętności, które są niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu na suwnice UDT. Zdobywając uprawnienia, możesz zmienić swoją perspektywę i zyskać lepsze stanowisko pracy. Chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje? Kurs na suwnice w Zabrzu to idealna propozycja dla Ciebie! 

Przejdź do: kurs na suwnice Katowice

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.