4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Kurs na suwnice Katowice

Szukasz oferty kursów na suwnice w Katowicach i miastach ościennych? W Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega oferujemy szkolenia w różnych lokalizacjach. Razem z naszymi wykładowcami zyskasz wiedzę na zarówno na temat obsługi jak i konserwacji suwnic. 

Dla kogo kurs na suwnice?

Kursy na suwnice OSZOmega to propozycja przede wszystkim dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat i posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Niezbędne jest również badanie lekarskie, które potwierdza brak przeciwwskazań do obsługi suwnic. 

Co zyskujesz po kursie?

Kończąc nasz kurs na suwnicę w Katowicach czy innych pobliskich miastach zyskujesz wiedzę niezbędną do obsługi lub konserwacji suwnicy. Nauczysz się m.in. jak używać sprzęt, jak wykonywać prawidłowo obowiązki na danym stanowisku, a także jakie środki ochrony indywidualnej i zbiorowej używać. 

Zyskujesz niezbędną wiedzę do przystąpienia do egzaminu UDT. 

Operator suwnicy Katowice – rozwój kwalifikacji 

Odbycie kursu na suwnice i pozytywny wynik egzaminu państwowego pozwala podjąć pracę w wielu zakładach pracy na terenie Polski. Aby podjąć pracę w tym zawodzie, niezbędne jest ukończenie kursu na suwnicę. Dodatkowe uprawnienia to często większa pensja czy zdobycie nowej pracy. Kurs operatora suwnic w Katowicach to nowe możliwości zawodowe, które pozwolą poszerzyć kwalifikacje. 

Przejdź do: kurs na suwnice Gliwice

 

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.