4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs na suwnice Katowice

Szukasz oferty kursów na suwnice w Katowicach i miastach ościennych? W Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega oferujemy szkolenia w różnych lokalizacjach. Razem z naszymi wykładowcami zyskasz wiedzę na zarówno na temat obsługi jak i konserwacji suwnic. 

Dla kogo kurs na suwnice?

Kursy na suwnice OSZOmega to propozycja przede wszystkim dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat i posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Niezbędne jest również badanie lekarskie, które potwierdza brak przeciwwskazań do obsługi suwnic. 

Co zyskujesz po kursie?

Kończąc nasz kurs na suwnicę w Katowicach czy innych pobliskich miastach zyskujesz wiedzę niezbędną do obsługi lub konserwacji suwnicy. Nauczysz się m.in. jak używać sprzęt, jak wykonywać prawidłowo obowiązki na danym stanowisku, a także jakie środki ochrony indywidualnej i zbiorowej używać. 

Zyskujesz niezbędną wiedzę do przystąpienia do egzaminu UDT. 

Operator suwnicy Katowice – rozwój kwalifikacji 

Odbycie kursu na suwnice i pozytywny wynik egzaminu państwowego pozwala podjąć pracę w wielu zakładach pracy na terenie Polski. Aby podjąć pracę w tym zawodzie, niezbędne jest ukończenie kursu na suwnicę. Dodatkowe uprawnienia to często większa pensja czy zdobycie nowej pracy. Kurs operatora suwnic w Katowicach to nowe możliwości zawodowe, które pozwolą poszerzyć kwalifikacje. 

Przejdź do: kurs na suwnice Gliwice