4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 2000 zł

Operator walca drogowego – Kraków

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

Terminarz

Walce drogowe kl. II

LokalizacjaMaj 2024Czerwiec 2024
Zabrze06 13 03 10
Bytom06 13 03 10
Katowice06 13 03 10
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Zdobądź uprawnienia operatora walca drogowego i rozpocznij karierę w branży drogowej!

Kurs na operatora walca drogowego

Marzysz o pracy jako operator walca drogowego? Jeśli tak, to zdobycie odpowiednich kwalifikacji to pierwszy krok do realizacji swojego marzenia.

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA oferuje szkolenia z zakresu obsługi walca drogowego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie narzędzi i maszyn stosowanych na drogach i budowach. Nasz kurs skierowany jest do osób chcących zdobyć wiedzę i kwalifikacje jako operator walca drogowego. Maszyny te służą do zagęszczania gleby i asfaltu. Ich rola w budownictwie drogowym jest niezastąpiona, gdyż pozwala uzyskać optymalną gęstość nawierzchni. Dlatego też coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na kwalifikacje operatora walca drogowego. Poniżej dowiesz się, dlaczego ten kurs jest tak ważny i jakie niesie ze sobą korzyści.

Kurs operatora walca drogowego – dlaczego warto?

Kurs na operatora walca drogowego to szkolenie, które pozwala zdobyć odpowiednie kwalifikacje do pracy na tym stanowisku. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że umożliwia bezpieczną i efektywną pracę walców drogowych. Operator musi wiedzieć, jak prawidłowo obsługiwać maszynę, jakie są zasady jej obsługi i jakie zagrożenia mogą pojawić się podczas pracy. Informacje te można uzyskać na kursie operatora walca drogowego.

Jak uzyskać uprawnienia operatora walca drogowego?

Aby się zakwalifikować, należy ukończyć kurs i zdać egzamin państwowy przed egzaminatorami Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Po zdaniu tego egzaminu otrzymasz certyfikat i książeczkę operatora.

Jakie są korzyści z uzyskania uprawnień?

Kurs na operatora walca drogowego to inwestycja w przyszłość. Po jego ukończeniu możesz liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze, zwiększa on szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w branży budowlanej.

Wielu pracodawców poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, którzy wiedzą, jak efektywnie posługiwać się walcem drogowym. Dodatkowo posiadanie takiej kwalifikacji pozwala na zwiększenie dochodów.

Czego nauczysz się podczas kursu?

Na kursie nauczysz się organizować swoje miejsce pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi akcesoriami i narzędziami. Nauczysz się także pracy z maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami. Można przeprowadzać konserwację techniczną, proste regulacje i naprawy oraz tworzyć dokumentację eksploatacyjną. Ponadto poznasz standardy bezpieczeństwa i prawidłowego wykonywania prac związanych z zagęszczaniem gruntu i asfaltu. Kurs na operatora walca drogowego to także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami w branży budowlanej.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać przyjętym na kurs?

Aby zostać przyjętym na kurs, musisz mieć ukończone 18 lat oraz podstawowe wykształcenie. Jeśli spełniasz te warunki, możesz zacząć swoją przygodę z pracą jako operator walca drogowego właśnie od naszego kursu.

Kto będzie Cię uczył?

Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców i instruktorów, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie i wiedzę potrzebną do prowadzenia zajęć, a także uprawnienia pedagogiczne, długoletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe oraz akceptację Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn – Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawski Instytut Technologiczny do prowadzenia zajęć.

Kurs na operatora walców drogowych to inwestycja w przyszłość. Zdobywając odpowiednie kwalifikacje, możesz mieć pewność, że znajdziesz atrakcyjną pracę w branży budowlanej i zwiększysz swoje dochody.

  1. Program szkolenia walca dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.