4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Cena od: 500 zł

Kurs pilarza – Śląsk

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Kurs na operatora pilarki mechanicznej – zdobądź kwalifikacje i pracuj w przemyśle leśnym!

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega oferuje szkolenia w zakresie obsługi pilarek mechanicznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie narzędzi i maszyn, które pomogą Ci precyzyjnie ciąć drzewa. Nasz kurs skierowany jest do osób, które chcą poznać pracę pilarek łańcuchowych i poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie. 

Na naszym kursie pilarza poznasz podstawy obsługi pilarek łańcuchowych oraz zasady bezpieczeństwa niezbędne przy pracy  tymi narzędziami. Dowiesz się, jakie są rodzaje pił łańcuchowych, jak wybrać odpowiednią piłę do cięcia drewna i jakie skonstruowana jest piła mechaniczna. 

Jak uzyskać pozwolenie na pilarkę mechaniczną? 

Po ukończeniu kursu na operatora pilarki mechanicznej III klasy  będziesz mógł zdobyć uprawnienia oraz świadectwo pozwalające legalnie pracować w branży leśnej. Kurs pilarza kończy się egzaminem państwowym przed Komisją Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. 

Jakie umiejętności zyskasz po kursie pilarza? 

Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykonać cięcia pod odpowiednim kątem, cięć prostych, cięć ukośnych oraz cięć wzdłużnych. Podpowiemy, jak wykonać precyzyjne cięcia, aby uzyskać idealną powierzchnię i zapobiec pękaniu drewna. Wyjaśniamy także różnice pomiędzy poszczególnymi piłami i ich zastosowaniem. 

Po ukończeniu kursu na operatora pilarki mechanicznej do ścinki drzew będziesz posiadać niezbędną wiedzę i umiejętności do obsługi piły łańcuchowej. Na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych nauczysz się organizować swoje stanowisko pracy, przygotowywać sprzęt do pracy w różnych warunkach i z różnymi  narzędziami, pracować na pilarce mechanicznej samodzielnie oraz we współpracy z innymi pracownikami, oraz prostszych regulacji i napraw, oraz sporządzania dokumentów eksploatacyjnych. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby przystąpić do kursu? 

Aby zostać przyjętym na kurs operatora pilarki mechanicznej należy spełnić następujące warunki: 

  • mieć ukończone 18 lat, 
  • wykształcenie podstawowe.

Kto będzie Cię uczył?

Nasze szkolenia prowadzone są  przez doświadczonych instruktorów zajmujących się cięciem drewna, którzy pomogą Ci zdobyć wszystkie niezbędne umiejętności. Nasze kursy pilarza drwala są dostępne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników pilarek. Nasi Wykładowcy posiadają także uprawnienia pedagogiczne, kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe oraz posiadają akredytację Centrum Egzaminowania Operatorów – Sieci Badawczej Łukasiewicza IMBiGS. 

Skontaktuj się z nami i zapisz się na nasze szkolenie już dziś. Dzięki nam nauczysz się profesjonalnie i bezpiecznie posługiwać się narzędziami oraz zdasz egzamin państwowy przed komisją Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Program szkolenia pilarza dostępny jest tutaj : KLIK

Program szkolenia pilarza dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.