4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 500 zł

Przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

Terminarz

Przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym kl. III

LokalizacjaCzerwiec 2024Lipiec 2024Sierpień 2024Wrzesień 2024Październik 2024Listopad 2024Grudzień 2024
Zabrze03 10 01 08 05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Bytom03 10 01 08 05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Katowice03 10 01 08 05 12 02 09 07 14 04 12 02 09
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Kurs operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie uprawnień na obsługę przecinarki drogowej o napędzie spalinowym? Oprócz świadectwa i książeczki operatora zdobędziesz także umiejętności, które pozwolą Ci pracować w zawodzie w branży budowlanej.

Jak zdobyć uprawnienia na operatora przecinarki? 

Aby zostać operatorem przecinarki do nawierzchni dróg należy ukończyć kurs operatora tego urządzenia oraz zdać egzamin państwowy przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, a egzamin składa się z również z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.  

Co dają zdobyta uprawnienia? 

Po ukończeniu kursu na operatora przecinarki i zdobyciu uprawnień możesz pracować jako operator przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym klasy III. Swoje umiejętności możesz zastosować na budowach, w firmach remontowo-budowlanych lub w innych podobnych branżach. 

Czego nauczysz się na kursie na operatora przecinarki? 

Na kursie operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym nauczysz się organizować swoje miejsce pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi narzędziami. Nauczysz się także samodzielnej pracy na maszynie oraz we współpracy z innymi maszynami i operatorem, a także wykonywania obsługi technicznej oraz prostszych  napraw. W ramach kursu nauczysz się również sporządzać prawidłowo dokumentację eksploatacyjną. 

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby przystąpić do naszego kursu? 

Aby zapisać się na kurs operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym należy mieć ukończone 18 lat i posiadać wykształcenie podstawowe. 

Kto będzie Cię uczył?

Wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie i wiedzę niezbędną do prowadzenia zajęć. Wieloletni staż zawodowy jak również dydaktyczny. Nasi trenerzy posiadają akredytację Centrum Egzaminowania Operatorów– Sieci Badawczej Łukasiewicza IMBiGS do prowadzenia zajęć. 

Zdobywając odpowiednie kwalifikacje, możesz mieć pewność, że znajdziesz atrakcyjną pracę w tym zawodzie i zwiększysz swoje dochody. Warto podkreślić, że kurs operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do bezpiecznej i wydajnej pracy na tym stanowisku pracy. Zachęcamy do zapisania się na nasz kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

Program szkolenia przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.