4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Stwierdzenie – „niektóre pojazdy silnikowe” – odnosi się do samochodów osobowych kategorii M1 oraz kategorii N1 o masie nieprzekraczającej 1305 kg (plus 100kg) wymienione kategorie są wymienione w załączniku nr 2 Prawa o Ruchu Drogowym dotyczącym ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. rozumiemy tu że są to pojazdy do przewozu osób ale nie mające więcej niż 9osób (liczone z kierowcą pojazdu) oraz o dopuszczalnej masie nieprzekraczającej 3,5t.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.