4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kurs montażu pomp ciepła często nie tylko skupia się na procesie instalacji, ale także na konserwacji i naprawach. To ważne, aby zapewnić długotrwałą efektywność systemu grzewczego. Konserwacja pomp ciepła obejmuje regularne czyszczenie, sprawdzanie szczelności oraz monitorowanie parametrów pracy. Kurs może uczyć technik diagnozowania i naprawy usterek, co zwiększa umiejętności utrzymania sprawnego systemu. Skupienie się na konserwacji pomaga w minimalizowaniu awarii i utrzymaniu wysokiej efektywności energetycznej.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.