4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Ceny kursów są zróżnicowane w zależności od kategorii koparek jednonaczyniowych oraz poziomu kwalifikacji. Klasa III obejmuje koparki do 25 ton, klasa I obejmuje wszystkie koparki, a klasa I podwyższenie to kurs uzupełniający na wyższym poziomie kwalifikacji dla wszystkich rodzajów koparek jednonaczyniowych.

Koparki jednonaczyniowe – do 25 ton – klasa III – Cena kursu: 1490 zł
Koparki jednonaczyniowe – wszystkie – klasa I – Cena kursu: 2490 zł
Koparki jednonaczyniowe – wszystkie – klasa I podwyższenie – Cena kursu: 1490 zł

Do tej kwoty musimy doliczyć jeszcze opłatę za państwowy egzamin. Wysokość opłaty egzaminacyjnej jest stała i wynosi 250 zł.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.