4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Kurs na operatora walca drogowego (klasa II) jest dostępny w cenie 2000 zł. W ramach tej opłaty uczestnicy otrzymują kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne, obejmujące obsługę walców drogowych, zasady bezpieczeństwa, oraz wszystkie niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu. Warto zaznaczyć, że cena kursu obejmuje również materiały dydaktyczne i ewentualne dodatkowe zajęcia praktyczne.

Dodatkowo, istnieje opłata egzaminacyjna w wysokości 300 zł, która jest konieczna do przystąpienia do egzaminu końcowego po ukończeniu kursu.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.