4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Ukończenie kursu montażu pomp ciepła otwiera drzwi do różnorodnych korzyści zawodowych, zarówno dla doświadczonych instalatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży grzewczej.

Posiadanie certyfikatu po kursie zwiększa atrakcyjność zawodową i umożliwia podjęcie się bardziej zaawansowanych projektów. Znajomość montażu pomp ciepła pozwala na dostosowanie się do zmieniających się trendów w dziedzinie energii odnawialnej. Możliwość oferowania usług związanych z pompami ciepła przyczynia się do rozwoju własnej firmy instalatorskiej.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.