4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Ile kosztuje kurs na HDS

Ile kosztuje kurs na HDS? To zależy od ośrodka, w którym podejmujesz się szkolenia. Kurs żurawia HDS z racji na krótki czas trwania zaliczany jest do jednych z tańszych kursów. Ośrodek Szkolenia Zawodowego oferuje możliwość odbycia kursy na HDS w cenie 250zł co jest jedną z najniższych cen cały ogólnopolskim rynku.

Kurs HDS

Kurs na HDS to nie tylko jedno z tańszych szkoleń w naszej ofercie, ale również jedno z chętniej wybieranych. Kursanci zdają sobie sprawę z tego, że wielu pracodawców z chęcią widzi w swojej załodze operatora HDS. Kurs na żurawia przenośnego HDS opiera się na opanowaniu aspektów teoretycznych podczas jednego dnia i szkolenia praktycznego podczas drugiego. Kurs w zupełności wystarczy do zdania egzaminu i uzyskania uprawnień. Po skończonym szkoleniu nasz Ośrodek w imieniu kursantów wnioskuje o przeprowadzenie rzeczonego egzaminu do Urzędu Dozoru technicznego. Często terminy egzaminów następują w krótkim terminie czasu od ukończenia egzaminu, więc nie ma obaw, że wiedza zostanie zapomniana. Dodatkowo na stronie posiadamy testy, które pozwalają odświeżyć wiedzę teoretyczną i przygotować się do części pisemnej.

Przystąpić do kursu HDS mogą praktycznie wszyscy, wystarczy posiadać wykształcenie na poziomie minimum podstawowym oraz mieć ukończone 18 lat.

Ile kosztuje kurs HDS i egzamin?

Kurs na HDS kosztuje 250 zł, jest to cena w naszym Ośrodku Szkolenia Zawodowego. Cena kursu w różnych ośrodkach zależy od wielu czynników, my od początku staramy się tworzyć kursy przystępne cenowo, które da się zrealizować, w krótkim terminie. Opłata za kurs pobierana jest w dniu rozpoczęcia kursu albo przed jego rozpoczęciem. Istnieje dodatkowo możliwość uzyskania rabatu dla grup 3 osobowych i większych. Jeżeli Twoja firma planuje takie szkolenia, albo masz znajomych, którzy również chcą uzyskać uprawnienia, to warto, gdyż cena jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Po zdaniu kursu, możesz choć nie musisz przystąpić do Egzaminu UDT, za który pobierany jest opłata w wysokości 300zł. Organizacja egzaminu jest droższa niż sam kurs, ale nie mamy na to za bardzo wpływu. Uczestnictwo w egzaminie jest bardzo zalecane, gdyż bez zaliczenia egzaminu nie posiada się uprawnień na obsługę żurawia HDS.

Wiesz już ile kosztuje kurs na HDS, teraz wystarczy dokładniej poznać program szkolenia oraz uzyskać informacje na temat typu uprawnień, jakie uzyskuje się po zdaniu kursu HDS. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się na stronie kurs operatora HDS. Polecamy również zapoznać się z kursem konserwatora żurawia HDS.

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.