4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Ile kosztuje kurs na suwnicę

Ile kosztuje kurs na suwnicę? Ceny kursów uzależnione są od ośrodków szkoleniowych na naszym przykładzie możemy powiedzieć, że kurs na suwnice kosztuje 350zł. Jest to bez wątpienia jeden z tańszych kursów, który dodatkowo można odbyć w zaledwie dwa dni. Nasza cena jest za kurs na suwnicę jest jedną z najniższych w kraju.

Kurs na suwnicę

Kurs na suwnicę jest jednym z tańszych kursów, ale to nie znaczy, że jego wartość jest znikoma wręcz przeciwnie. Na naszym rynku pracy nie ma wielu osób z uprawnieniami operatora suwnicy, co prawda liczba miejsc pracy, w których suwnica jest wykorzystywana nie jest tak duża jak to ma się w przypadku wózków widłowych czy innych urządzeń dozoru technicznego, ale wciąż uprawnienia na suwnice są pożądane przez naszych kursantów. Wybierając kurs w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega nie tylko wybierasz jeden z tańszych kursów na suwnicę, ale również kurs, który cieszy się wysoką zdawalnością na poziomie przekraczającym 95%. Zarówno zajęcia praktyczne jak i teoretyczne zgodne są z programem Urzędu Dozoru Technicznego. Cały kurs trwa 2 dni z czego pierwszy poświęcony jest zagadnieniom teoretycznym a drugi praktyce.

Przystąpić do kursu na suwnicę mogą praktycznie wszyscy, wystarczy posiadać wykształcenie na poziomie minimum podstawowym oraz mieć ukończone 18 lat. Uzyskane uprawnienia honorowane są na terenie całej UE oraz kilku innych krajów w tym np. USA.

Ile kosztuje kurs na suwnicę i egzamin?

Kurs na suwnicę kosztuje 350 zł, jest to cena w naszym Ośrodku Szkolenia Zawodowego. Cena kursu w różnych ośrodkach zależy od wielu czynników, my od początku staramy się tworzyć kursy przystępne cenowo, które da się zrealizować, w krótkim terminie. Opłata za kurs pobierana jest w dniu rozpoczęcia kursu albo przed jego rozpoczęciem. Istnieje dodatkowo możliwość uzyskania rabatu dla grup 3 osobowych i większych. Jeżeli Twoja firma planuje takie szkolenia, albo masz znajomych, którzy również chcą uzyskać uprawnienia, to warto, gdyż cena jest jeszcze atrakcyjniejsza.

W cenę kursu wliczono wszystkie materiały szkoleniowe, wykłady czyli zajęcia teoretyczne, oraz zajęcia praktyczne polegające na pracy z urządzeniem.

Po zdaniu kursu, możesz choć nie musisz przystąpić do Egzaminu UDT, za który pobierany jest opłata w wysokości 300zł. Organizacja egzaminu jest droższa niż sam kurs, ale nie mamy na to za bardzo wpływu. Uczestnictwo w egzaminie jest bardzo zalecane, gdyż bez zaliczenia egzaminu nie posiada się uprawnień na obsługę suwnicy.

Wiesz już, ile kosztuje kurs na suwnicę, teraz wystarczy dokładniej poznać program szkolenia oraz uzyskać informacje na temat typu uprawnień, jakie uzyskuje się po zdaniu kursu na suwnicę. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się na stronie kurs na suwnicę.

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.